11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

admin1

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: admin1 » wt mar 08, 2016 12:54 pm

FIRMA Z BOGATĄ TRADYCJĄ

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KOSTRZEWA posiada blisko 40-letnie doświadczenie w produkcji kotłów c.o. Pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy w 2000 roku kocioł na pelet do domu jednorodzinnego. Przez długi czas byliśmy jedyną w kraju firmą, która „uwierzyła” w pelet. Inni producenci „przekonali się” do tej formy ogrzewnictwa stosunkowo niedawno. Polska branża producentów urządzeń do spalania biomasy w warunkach domowych istnieje od kliku zaledwie lat. Jej dynamiczny rozwój potęguje wysokie zapotrzebowanie na urządzenia, gwarantujące czyste i ekonomiczne ogrzewanie domostw.
WŁASNA MYŚL TECHNOLOGICZNA

Sami projektujemy i testujemy nasze produkty. Ich wysoką jakość potwierdzają krajowe i zagraniczne jednostki badawcze. Sercem kotła jest palnik, podobnie jak silnik w samochodzie. W naszych urządzeniach palnik jest „uszyty na miarę” całości, nigdy odwrotnie. Geometrię palnika i materiał z którego został wykonany precyzyjnie dobieramy pod wymienniki ciepła, do których je wstawiamy. Potwierdzeniem słuszności takiej filozofii jest certyfikat 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012, którym mogą poszczycić się nasze urządzenia, a także wpis na niemiecką listę BAFA. Jako nieliczni sami produkujemy palniki i wymienniki ciepła do naszych kotłów. Tymczasem 90% krajowych firm z branży korzysta z obcych półproduktów, produkując „składaki”.
CENY KONKURENCYJNE

Jesteśmy samowystarczalni. Stworzyliśmy własną sieć dystrybucji, wiodącą od producenta, poprzez punkty sprzedaży, prosto do klienta z pominięciem wielu pośredników. To wszystko składa się na konkurencyjną cenę urządzeń marki KOSTRZEWA, przy zachowaniu ich wysokiej jakości.
OD DOMU DO BLOKU OSIEDLOWEGO

Proponujemy 30 różnych urządzeń na pelet, zaspokajających różne potrzeby naszych klientów. Kotły KOSTRZEWY o mocy od 10 do 300 kW ogrzeją budynki o różnej kubaturze i zapotrzebowaniu na ciepło.
SERWIS TECHNICZNY NAJLEPSZY W POLSCE

Posiadamy najbardziej rozbudowaną w kraju sieć obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w branży kotłów c.o. Dysponujemy 130 punktami serwisu. 70% zgłoszeń klienta jest realizowanych w czasie od 6 do 12 godzin.
STOSUJEMY SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Nie eksperymentujemy na naszych klientach. Wszelkie techniczne nowości poddajemy drobiazgowym testom w naszym firmowym laboratorium, przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Badania prowadzimy w warunkach zbliżonych do naturalnych, czyli panujących w pomieszczeniach, które ma ogrzewać dane urządzenie.
WŁASNY DZIAŁ KONSTRUKCYJNY

Konstruktorzy w firmie Kostrzewa projektują urządzenia w technologii 3D, w oparciu o programy firmy Dassault Systemes – światowego lidera w dziedzinie narzędzi do projektowania i modelowania. Stosowanie nowoczesnych narzędzi umożliwia wprowadzanie innowacji w branży urządzeń grzewczych, uwzględniających potrzebę ochrony środowiska naturalnego, ograniczenie zużycia paliwa oraz rosnące wymagania klientów, dotyczące wzornictwa.
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA PELETU

Klientowi proponujemy całościowe rozwiązania: oprócz najlepszych na rynku urządzeń, nowoczesne i wygodne magazynowanie oraz pneumatyczne podawanie peletu na duże odległości. Nasze urządzenia można obsługiwać na odległość za pośrednictwem modułu internetowego lub modułu GSM.
WYPRZEDZILIŚMY O 6 LAT POLSKĄ I UNIJNĄ RZECZYWISTOŚĆ

Jesteśmy pierwszym w Polsce producentem urządzeń grzewczych, który spełnia surowe wymagania emisyjno-techniczne unijnej dyrektywy Ekodesign. Dokument będzie obowiązywał od 2022 r.
DZIAŁAMY NA RZECZ POPRAWY CZYSTOŚCI POWIETRZA

Nasze urządzenia są bezpieczne dla środowiska, emitują śladowe ilości spalin i popiołów, co potwierdzają badania techniczne i certyfikaty. Działamy na rzecz wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie roli jaką odgrywa czyste powietrze w zachowaniu dobrego zdrowia. Temu służył nasz autorski program edukacyjny, adresowany do przedszkolaków, oraz realizowany obecnie program „Czysta Kotłownia”. Bacznie obserwujemy proces poprawy jakości powietrza w Europie Zachodniej, a swoje wnioski i propozycje przekazujemy decydentom. Uwagi, wynikające z praktycznego podejścia do tematu, przekazujemy też urzędnikom samorządowym na łamach portalu „PONE dla gmin”.
NADAJEMY KIERUNEK BRANŻY

Jako pierwsi w kraju wyprodukowaliśmy urządzenia z certyfikatem 5 klasy wg normy PN EN 303:5-2012. Pierwsi uzyskaliśmy też potwierdzenie spełnienia wymagań dyrektywy Ekodesign. Cieszy nas fakt, że branża pilnie śledzi nasze dokonania i obiera podobne kierunki rozwoju.

vader
Posty: 176
Rejestracja: wt lis 26, 2013 12:31 pm

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: vader » wt mar 08, 2016 7:18 pm

zróbcie palniki mechanicznie samoczyszczące 16 kw

maryś
Posty: 115
Rejestracja: śr sty 01, 2014 5:19 pm

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: maryś » śr mar 09, 2016 6:13 pm

słyszałem że kostrzewa kombinuje z mechanicznym silownikiem do usuwania spieków
MB 10 kw palnik długi zielony podłogówka 60 m2,kaloryfery na 100 m2 cwu 140 l 2 obwody siłowniki na zaworach 4 i 3 drogowych czujniki co,pokojowy,zew, wersja oprogramowania sys 1.24 paleniska 1.27,kustomi 2.67 rdzeń 1.19

trajanus
Posty: 86
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:47 am

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: trajanus » wt mar 15, 2016 5:59 pm

Powod 12 -

Nikt nie ma tak świetnego marketingu jak Kostrzewa i palnikow w Compact Bio Luxury z funkcja - samoczyszczenia ....buahahahahahahaha...bo to przeciez wszystkie pellety na rynku sa do doopy i nie spelniaja norm DIN PLUS.

Ewentualnie - nikt tak swietnie nie robi w konia klientow.

trajanus
Posty: 86
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:47 am

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: trajanus » wt mar 15, 2016 8:11 pm

darecki pisze:Z tym "robieniem w konia" to przesada... Oczywiste jest że slogany reklamowe są "nieco" przesadzone, ale każdy może je zweryfikować, choćby na tym forum... I to właśnie jest ten 12 powód dla którego warto rozważyć zakup wyrobów firmy z Giżycka ;) Takiego wsparcia, jakie zapewniają sami użytkownicy, wymieniając się doświadczeniami i doradzając nowym użytkownikom, nie ma żaden inny producent kotłów w Polsce... I to jest fakt, któremu trudno zaprzeczyć ;) :)
No chyba sobie teraz jaja robisz. Uzywanie zwrotow ze cos jest samoczyszczace i podkreslanie tego w trakcie ofertowania pieca uwazasz za slogany reklamowe ?? Ja uwazam za kompletne oszustwo. Jezeli specjalisci Kostrzewy w rozmowach i mailach zapewniaja mnie przed zakupem ze jedynym problem jaki bede mial jest dosypywanie pelletu do pieca, wiedzac ze nie mam mozliwosci w ciagu tygodnia czyszczenia pieca jest poprostu klamstwem a nie sloganem. Sloganem moze byc "Wszyscy jestesmy Europejczykami" ale podawanie nieprawdy w parametach pieca. To jest poprostu zwykła nieuczciwość sprzedawcy. Fora internetowe maja do siebie to ze ludzie czesto pisza pierdoly. Sprzedawca zas ma obowiazek zawsze podawania prawdy jesli chodzi o parametry techniczne , w przeciwnym wypadku konczy sie jak z Volkswagenem.

trajanus
Posty: 86
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:47 am

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: trajanus » wt mar 15, 2016 9:04 pm

darecki pisze:
trajanus pisze:... Uzywanie zwrotow ze cos jest samoczyszczace i podkreslanie tego w trakcie ofertowania pieca uwazasz za slogany reklamowe ??...
Przytocz może cytat, gdzie ja coś takiego napisałem. Nie odniosłem się konkretnie do tego stwierdzenia dotyczącego samoczyszczącego palnika, więc to tylko Twoja sugestia... Co jest sloganem reklamowym, który mnie nieco rozbawił to napisałem nieco wcześniej w tym wątku. A co się tyczy działania palników to zdania są podzielone, ale użytkownicy którzy zadali sobie nieco trudu żeby je "oswoić", aż tak bardzo nie narzekają...
Nie napisalem ze to Twoj cytat - to opis w pozycji danych technicznych palnika pieca Compact Bio Luxury. Mnie zaskoczylo Twoje podejscie do oszustwa kiedy uznales je za slogan reklamowy. Moim zdaniem klamstwa producentów sa nieakceptowalne. Dodatkowo jesli place kilkanascie tysiakow za piec nie mam ochoty go oswajac osobiscie, probowal kilkakrotnie zrobic to serwisant Kostrzewy ....i nie oswoil. Jak nie oczyscisz palika codziennie to wylacza sie piec. Jednym slowem jestes wiezniem wlasnego domu....to znaczy pieca. I to powinien byc slogan reklamowy Kostrzewy - "Badz wiezniem wlasnego pieca Kostrzewa"

trajanus
Posty: 86
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:47 am

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: trajanus » wt mar 15, 2016 9:41 pm

darecki pisze:
trajanus pisze:Mnie zaskoczylo Twoje podejscie do oszustwa kiedy uznales je za slogan reklamowy... Jak nie oczyscisz palika codziennie to wylacza sie piec. Jednym slowem jestes wiezniem wlasnego domu....to znaczy pieca...
O jakim podejściu do oszustwa, i jakim uznaniu je za slogan reklamowy bredzisz? Napisałem mam nadzieję wyraźnie, że slogany reklamowe mają to do siebie, że są czasem przesadzone, co nie musi oznaczać całkowitego rozmijania się z prawdą... I nie wmawiaj mi, że ja muszę codziennie palnik czyścić, bo inaczej to piec mi się wyłączy i że jestem jego więźniem ;) Bo tak nie jest w moim przypadku. Dla Twojej informacji... wypaliłem tonę pelletu na jednym odpaleniu palnika. Piec był czyszczony raz w tygodniu, bez wygaszania, więc palnik nie był ruszany a tylko sam kocioł był profilaktycznie oczyszczony z popiołu który pokrył ścianki wymiennika. I tyle w temacie...
Nie wierze w takie brednie. Moj piec byl kilkakrotnie konfigurowany przez serwis autoryzowany i pracownika Kostrzewy. Jesli nie oczyszcze palnika przy temp ponizej zero na dworze, palnik sie wylaczy po dobie, czasem wylaczal sie juz po 7 h przy temp - 8 stopni na dworze. Serwis nie potrafil sobie z tym poradzic. Jednoczenie nie da sie wyczyscic pieca bez wylaczania go.

PiotrekB

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: PiotrekB » wt mar 15, 2016 10:02 pm

No po prostu trafił na wadliwy kocioł albo serwisantów idiotów.

Piec oddal, firma kasę oddala i koniec tematu.

:)

doradca kostrzewa
Posty: 1131
Rejestracja: pt lis 09, 2007 10:40 am

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: doradca kostrzewa » śr mar 16, 2016 9:03 am

trajanus pisze:Nie wierze w takie brednie. Moj piec byl kilkakrotnie konfigurowany przez serwis autoryzowany i pracownika Kostrzewy. Jesli nie oczyszcze palnika przy temp ponizej zero na dworze, palnik sie wylaczy po dobie, czasem wylaczal sie juz po 7 h przy temp - 8 stopni na dworze. Serwis nie potrafil sobie z tym poradzic. Jednoczenie nie da sie wyczyscic pieca bez wylaczania go.
Kocioł, aby można było wyczyścić należy go przede wszystkim wyłączyć. Ciężko jest czyścić wymiennik przy działającym kotle. Jeżeli TY próbujesz czyścić palnik ,gdy on pracuje to nie dziwie się , że wykonujesz tą czynność codziennie. Może trzeba poświęcić trochę czasu na to by palnik wygasił się. Odczekać jakieś 30 minut na to by ostygł, a następnie porządnie go wyczyścić. Wyjąć ruszt palnika, oczyścić go jak i również obudowę ,w której był zamontowany. Pracy będziesz miał na jakieś 10 minut. Czas wyłączenia się palnika uzależniony jest od zapotrzebowania na ciepło. Pytanie w jakim programie działasz? Auto , czy ciągły?Czy masz podłączone czujniki- co, cwu ,pokojowy, zewnętrzny, zawór mieszający? Podaj mi wersję oprogramowania jaką masz w swoim kotle. Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

trajanus
Posty: 86
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:47 am

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

Post autor: trajanus » śr mar 16, 2016 10:29 am

doradca kostrzewa pisze:
trajanus pisze:Nie wierze w takie brednie. Moj piec byl kilkakrotnie konfigurowany przez serwis autoryzowany i pracownika Kostrzewy. Jesli nie oczyszcze palnika przy temp ponizej zero na dworze, palnik sie wylaczy po dobie, czasem wylaczal sie juz po 7 h przy temp - 8 stopni na dworze. Serwis nie potrafil sobie z tym poradzic. Jednoczenie nie da sie wyczyscic pieca bez wylaczania go.
Kocioł, aby można było wyczyścić należy go przede wszystkim wyłączyć. Ciężko jest czyścić wymiennik przy działającym kotle. Jeżeli TY próbujesz czyścić palnik ,gdy on pracuje to nie dziwie się , że wykonujesz tą czynność codziennie. Może trzeba poświęcić trochę czasu na to by palnik wygasił się. Odczekać jakieś 30 minut na to by ostygł, a następnie porządnie go wyczyścić. Wyjąć ruszt palnika, oczyścić go jak i również obudowę ,w której był zamontowany. Pracy będziesz miał na jakieś 10 minut. Czas wyłączenia się palnika uzależniony jest od zapotrzebowania na ciepło. Pytanie w jakim programie działasz? Auto , czy ciągły?Czy masz podłączone czujniki- co, cwu ,pokojowy, zewnętrzny, zawór mieszający? Podaj mi wersję oprogramowania jaką masz w swoim kotle. Pozdrawiam Doradca Kostrzewa
Oczywiscie ze sie nie da wyczyscic przy włączonym piecu. Ja zawsze wyłączam piec do czyszczenia . Stad bylo moje zdziwienie na to co pisze Darecki

ODPOWIEDZ

Wróć do „11 powodów dla których warto wybrać KOSTRZEWĘ”