Instrukcja serwisowa Platinium BIO

ODPOWIEDZ
karcit

Post autor: karcit » pn gru 10, 2012 11:27 am

Witam. Czy jest ktoś w posiadaniu instrukcji serwisowej do Palnika Platinium BIO. Czekam na swój i ze względów oszczędnościowych będę montował sam. Brakuje mi kilku szczegółów co do połączenia automatyki kotła z automatyką palnika. W instrukcjach ogólnodostępnych ich nie ma a chciałbym się przygotować do roboty tak technicznie jak i w razie czego materiałowo, potem jakieś marnej złączki z 5 zeta brakuje i trzeba szukać.
ROCA Laia Confort GTA 30 + PB1 16 kW v2

doradca kostrzewa

Post autor: doradca kostrzewa » wt gru 11, 2012 12:07 pm

Nie ma instrukcji serwisowej do palnika .Jedyna instrukcja do naszego palnika to ta ,która przychodzi razem z palnikiem.

Pozdrawiam Doradca Kostrzewy
Palniki na pelety- KOSTRZEWA

karcit

Post autor: karcit » wt gru 11, 2012 1:06 pm

Ok więc w poście http://www.forum.pellets.com.pl/viewtopic.php?id=793 jest napisane, że wystarczy wpiąć automatykę kotła olejowego w odpowiednie miejsce w sterowniku palnika. Czy jest Pan mi w stanie wskazać to miejsce. Ani w instrukcji ze strony Kostrzewy, ani Estymy do tego sterownika takiego miejsca wskazanego nie ma.

Czy instrukcja która przychodzi z palnikiem jest inna niż ta która wisi na stronie?

karcit

Post autor: karcit » czw gru 13, 2012 12:21 pm

Rozumiem, że temat tajno - wojenny tylko dla wtajemniczonych. Zatem wtajemniczyłem się sam. Jak przyjdzie sprzęt to sprawdzę czy działa.

wtatko

Post autor: wtatko » śr sty 23, 2013 6:36 pm

pytanie do Doradcy ewentualnie użytkowników?
czy można podłączyć regulator pokojowy np. Euroster, który do tej pory służy mi w świetniej formie?
czy też musi być koniecznie jakieś dedykowane ustrojstwo?
Pytanie do karcit: z twojego powyższego posta mam rozumieć że sam musiałeś podłączyć całą elektronikę??
przerobiony olejak Stamar PRYMUS z palnikiem xmini 26 konkurencji, pow.150m2, zasobnik cwu 300l, 7-osób na stałe garażujących :)
i wszystkie możliwe bajery do obsługi z sieci ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Palnik - Platinum Bio 1”