Sięcie podczas rozpalania

ODPOWIEDZ
olo02

Post autor: olo02 » czw mar 29, 2012 2:28 pm

Witam mam problem z PFL 15 korzystam z pieca od 3 lat jak co roku i w tym w sezonie grzewczym przepaliła sie zapalarka (to chyba standard co roku wymieniam) :D ale nie to jest problemem bo przy przepaleniu zapalarki robiło sie zwarcie i wyskakiwała różnicówka ok, naraze jest ok wymieniłem zapalarkę
na nową i po kilku dniach (2uch) znowu zwarcie ,no więc wołam fachowca wymieniamy na nastepną (poprzednia rozebrana i okazuje sie że wszystko ok) no nic fachowiec pojechał piec działał przez ok 2 tygodnie no i :lol: znowu robi sie zwarcie , wołam fachowca sprawdzamy wszystkie urzadzenia piecowe no i wszystko ok, fachowiec nie wie co to , a po konsultacji z fachowcem z Kostrzewy który usilnie twierdzi że to wina zapalarki, to mi ręce opadły a fachowiec sie poddał i teraz niewiem co zrobić może ktoś miał taki problem, proszę o jakieś pomysły a i w akcie nadziei przepiąłem piec do innego gniazdka i to samo :(
spięcie sie robi w momencie kiedy grzałka rozgrzeje sie do swojej temperatury i kiedy ma sie włączyć dmuchawa wtedy strzela różnicówka :o

aleocochodzi?

Post autor: aleocochodzi? » wt kwie 17, 2012 3:21 pm

Witam, ja mam 25kW i pojawił się ten sam problem z zapalarką - Kostrzewa twierdzi że była partia wadliwych i teraz mam już podobno dobrą - od wczoraj. Objawy miałem identyczne. Zobaczymy czy coś się zmieni:)

wiolka

Post autor: wiolka » wt kwie 17, 2012 10:29 pm

witam. mielismy ten sam problem. wymieniane były 3 sztuki w ciągu zaledwie 2 m-cy na przelomie listopada. Obecnie niestety po raz kolejny zapalarka się spaliła. wczesniej tez wywalało korki. Pieca mamy juz serdecznie dosyc. Nie wspomne o wymianie czujnika spalin i o tym ze dalismy sobie spokój z przeglądami rocznymi które nic nie dawały....

hrupek

Post autor: hrupek » pt cze 01, 2012 5:08 pm

Ile kosztuje zapalarka do Fuzzy Logic 15 KW?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotły C.O. - Pellets Fuzzy Logic 2”