Dlaczego znikają niewygodne posty z tego forum?

marecki

Post autor: marecki » pt paź 07, 2016 9:48 am

Pytanie do admina i/lub doaradcy:

PiotrekB

Post autor: PiotrekB » pt paź 07, 2016 10:03 am

Zaczyna się.

Ppoz zniknął cały

marecki

Post autor: marecki » pt paź 07, 2016 10:44 am

Rozumiem, że jeden z kolegów nadużył przekleństw ale można było jego wpisy wywalić a to co wartościowe zostawić. Chyba, że chodziło o możliwy pożar w kotłowni w przypadku MiniBio. Albo maczał w tym palce forumowy trol. Huk wie, akurat tego wątka kopii nie mam, robie ją co kila tygodni.

marecki

Post autor: marecki » pt paź 07, 2016 12:59 pm

darecki pisze:
marecki pisze:... Albo maczał w tym palce forumowy trol. Huk wie....
Trafna diagnoza... "forumowy trol" do tego doprowadził... żenującym poziomem wypowiedzi... czym zasłużył na skasowania konta, a co za tym idzie i wątku, który zakładał. Normalne zjawisko.... P.S. Ale wątku trochę szkoda... bo były tam też pożyteczne informacje...
Nie mam pytań. Pomijając wartościowe informacje, szkoda klawiatury na dalsze spory, i tak zrobisz wszystko żeby dopiąć swojego, być tym NAJ i na początku. Nie napiszę tego publicznie bo i moje konto poleci ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką masz opinię poza tym forum w prywatnym gronie. Spróbuj wyobrazić sobie sytuację, że po tylu zamieszaniach jakie zrobiłeś, spotkasz się w gronie forumowiczów na kawie czy przy bezalkoholowym browarze w pubie lub na ognisku. Podpowiem ci, nie spotkasz się.

doradca kostrzewa

Post autor: doradca kostrzewa » pt paź 07, 2016 1:33 pm

marecki pisze:Pytanie do admina i/lub doaradcy: Dlaczego znikają niewygodne posty z tego forum?
Na życzenie jednego z użytkowników forum zostały usunięte jego wątki oraz posty. Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

marecki

Post autor: marecki » sob paź 08, 2016 11:51 am

Wykasowanie postów i wiadomości dało jeszcze bardziej idiotyczny efekt jak ich zostawienie. Wystarczyło wykasować bluzgi i usera zablokować. W paru wątkach jest monolog jaśnie nam "mądrego" dareckiego. Kretynizm do kwadratu :) Darecki serio, pomijam merytorykę (brzydkie słowo wiem) bo jak każdy inny chcesz się wypowiedzieć ale od momentu pojawienia się ciebie na forum jest coraz więcej zamieszań i cyrków. Wiele wątków i rozmów się zakończyło, niektórzy po prostu zrezygnowali, bo wpadasz Ty i jest pozamiatane.

Na serio rozważam przenieść się w bardziej cywilizowane miejsce (murator info ogrzewanie itd.). A te forum potraktuję jako ściśle o tematyce kotła kostrzewy czy palnika i wymiany własnych doświadczeń.

marecki

Post autor: marecki » sob paź 08, 2016 3:14 pm

Wykreowałeś swój wizerunek, ludzie to widzą i już ci o tym mówili. Atakujesz a ja wymiękam? Masz naprawdę coś nierówno pod sufitem, albo o ci to po prostu sprawia przyjemność :)

Chiciałem zapytać w wątku 300 o sprzęgło ale rezygnuję na tym forum. Powiedzieć ci dlaczego? Bo nie mam zielonego pojęcia jak działa i sądzę to zauważysz więc dyskusja pójdzie w stronę... no wiadomo.

tak czy inaczej pozdrawiam i, jak to mówisz, wymiękam więc miłego dnia

marecki

Post autor: marecki » ndz paź 09, 2016 8:35 pm

Ja o tym wiem, że w zasadzie każda z tobą rozmowa to atak doskonale zaplanowany jak napisałeś i to się nigdy nie skończy. Taka jest rola trola internetowego. Pytam więc czy mam podjąć bardziej radykalne kroki? Mnie z równowagi nie wyprowadzisz jak kerosa, nie.

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » wt lut 06, 2018 6:40 pm

"" "Ręka do góry kto pamięta (a pisałem o tym gdzieś rok temu mniej więcej) że taka sytuacja będzie? Tzn obecnie już na debilnym i beznadziejnym forum. Palcami już nie wytykam bo to nawet nie o to chodzi big_smile" ""

, a wracając, że coś znika...

To gdzie temat o " usunięciu intruza"? Bo też go nie znalazłem...

Także marecki...

Trzeba było działać z telemarkiem, a Ty wiałeś jak chorągiew... Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...

Broń dalej intruza i nie gotuj się, że jest taka atmosfera, skoro sam przyczyniłeś się by intruz został....

Taka oto petycja :lol: śmieszne....
Super mini bio z popielnikiem :D

marecki

Post autor: marecki » wt lut 06, 2018 8:51 pm

Andrzej47op pisze:To gdzie temat o " usunięciu intruza"? Bo też go nie znalazłem... Także marecki... Trzeba było działać z telemarkiem, a Ty wiałeś jak chorągiew... Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Broń dalej intruza i nie gotuj się, że jest taka atmosfera, skoro sam przyczyniłeś się by intruz został.... Taka oto petycja :lol: śmieszne....
Żeby kogoś krytykować trzeba dać samemu przykład. Powiem więcej, piszesz debilne posty, podsycając nie za ciekawą już atmosferę. Ja zrobiłem wiele, przy okazji dostając po dupie, ty jeszcze nic. Także krótko na temat, zamknij ryj i wypad jak się nie umiesz zachować :D p.s. tak zgadza się, post założyłem i go wykasowałem, to moja sprawa i won do piekła komu nie pasuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”