firma pellas przestroga

ODPOWIEDZ
pitcel

firma pellas przestroga

Post autor: pitcel » czw lis 28, 2013 8:39 pm

witam wszystkich.jestem nowy na waszym forum,ale jest to jedyna tak fajna strona na której można zasięgnąć porad związanych z PELLETEM.
W ubiegłym roku zakupiłem palnik firmy PELLAS XMINI 5-25KW.Palnik wydaje sie oki,ale obsługa w firmie PELLAS to jakaś kompromitacja.Przyjechał Pan-serwisant :) montować Palnik.Przykręcił palnik do drzwiczek i tak wyglądała usługa serwisowa-----450zł.DNO I WODOROSTY.Przez 3 miesiące borykałem sie sam z utawianiem tego palnika (podawanie ,nadmuch,przerwa).Do nikogo nie można się dodzwonić.

Wiem ,że nie jest to miejsce na taki temat, ale jestem tak wsciekły,że...............

żałuje że nie kupiłem palnika Kostrzewy

Przestrzegam wszystkich przed firmą PELLAS

Sprzet oki ale serwis i obsługa fatalna----raczej nie ma jej wcale

Pozdrawiam wszystkich

wtatko

firma pellas przestroga

Post autor: wtatko » sob lis 30, 2013 6:44 am

witaj pitcel
widocznie miałeś pecha z montażystą - serwisantem, ja montowałem swojego pellasa na początku roku - faktem jest że to był pierwszy sprzedany przez mojego fachowca palnik tej firmy (też miał problemy z właściwym ustawieniem) przy czym ja obawiając się takiej sytuacji (mała komora spalania o tym w innych moich postach) i korzystając z uwag zawartych na tym forum doinwestowałem w analizator spalin z Allegro i od samego początku jak i na chwilę obecną mam możliwość kontrolowania procesu spalania i ewentualnie wiem kiedy i jak zmodyfikować parametry podawania, nadmuch itd.. Koszt palnika z osprzętem i montażem 4250 + sterownik ecoster pokojowy 200 + zasobnik (samoróbka) 150 i tu byłby koszt razem 4600 złociszy no doszedł ten nieszczęsny analizator ( nieszczęsny z powodu ceny) prawie 1000zł ale mimo to nie żałuję biorąc pod uwagę koszt wcześniejszego opalania olejem (ok. 10000zł rocznie)
przerobiony olejak Stamar PRYMUS z palnikiem xmini 26 konkurencji, pow.150m2, zasobnik cwu 300l, 7-osób na stałe garażujących :)
i wszystkie możliwe bajery do obsługi z sieci ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”