Kocioł Twin Agro - informacje

ODPOWIEDZ
admin1

Kocioł Twin Agro - informacje

Post autor: admin1 » pt mar 10, 2017 2:03 pm

NOWOŚĆ 2016! Twin Agro - Pierwszy w Polsce kocioł c.o. przeznaczony do spalania peletu ze słomy dostępnego w cenie ok. 400 zł za tonę! Spala też pelety drzewne klas: A1, A2, B; agropelet i drewno.
Dlaczego warto wybrać TWIN AGRO, czyli największe atuty kotła:*** Pierwszy w Polsce automatyczny kocioł co. na pelet ze słomy do użytku domowego! Do tej pory agropelet stosowany był jedynie w urządzeniach grzewczych o dużej mocy, m. in. w kotłowniach osiedli mieszkaniowych. Teraz jest to możliwe w domowej kotłowni! Kocioł doskonale sprawdza się też w użytku komercyjnym.


*** Tanie i wygodne ogrzewanie. Pelet ze słomy zakupimy w cenie ok. 400zł/tona. Urządzenie zapewnia wysoki komfort spalania w trybie ciągłym peletu ze słomy, peletu z drewna klas B, A1 i A2 oraz agropeletu (pestki, słoma, słonecznik, łupiny orzechów). Przy załadunku ręcznym spalimy w nim drewno w polanach.


*** Kompozyt ceramiczny palnika - z wbudowanym kanałem wtórnego powietrza dopala odgazowujące się paliwo tak, aby emisyjność podczas spalania była jak najniższa.


*** Funkcja automatycznego czyszczenia rusztu palnika z popiołu oraz oczyszczania otworów, którymi dozowane jest powietrze. Ta właściwość znacząco zwiększa wydajność spalania peletu, co przekłada się ostatecznie na obniżenie emisji szkodliwych spalin oraz pyłów. Samoczynnie oczyszczające się kanały napowietrzające eliminują konieczność okresowego wyłączenia i ręcznego czyszczenia. Rozwiązanie opatentowane w Urzędzie Patentowym RP.


*** Programowalne czyszczenie – ruch rusztu urządzenia jest programowalny w zależności od spalanego paliwa. Czas i długość załączenia dobierane są automatycznie przez regulator w zależności od ilości spalanego paliwa i mocy, z jaką w danej chwili pracuje urządzenie.


*** Proces automatycznego rozpalania i wygaszania, a także automatycznego czyszczenia wprowadza wygodę.


*** Sterowanie pogodowe to oszczędność paliwa – dzięki trzem czujnikom pomiaru temperatury dostosowuje temperaturę wody w grzejnikach do panującej aury (zawór mieszający).


*** Moduł INTERNET, moduł GSM - pracę urządzenia można nadzorować przez komputer lub telefon(opcja).


*** Śluza – palnik wyposażony jest w śluzę powietrzną, która zabezpiecza przed cofnięciem płomienia na zewnątrz urządzenia.


*** Urządzenie potwierdza swą niezawodność – testowane 24 miesiące w laboratorium firmowym na najtrudniejszym paliwie do spalania, jakim jest pelet ze słomy.Więcej informacji na stronie http://www.kostrzewa.com.pl/#!Produkty-Twin_Agro__do_32kW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotły C.O. - Twin Agro”