Kotły C.O. - Mini Bio Informacje

ODPOWIEDZ
admin3
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 03, 2018 9:43 am

Kotły C.O. - Mini Bio Informacje

Post autor: admin3 » wt sie 07, 2018 10:14 am

Obrazek
Mini Bio NE - do 20kW
Flagowy produkt firmy KOSTRZEWA - w sprzedaży od 2010r. w nowej wersji!
Najmniejszy kocioł na pelety w Polsce! Wyposażony w system OMS (operating monitoring system) kontrolujący ilość paliwa w zbiorniku, a także ilość popiołu w popielniku.
Kocioł spełnia wymagania programu PONE (Program Ograniczenia Niskiej Emisji). Mini Bio typ NE bazuje na flagowym produkcie firmy Kostrzewa - kotle Mini Bio, który jest w sprzedaży od 2010r.
Jako pierwsi w Polsce zainstalowaliśmy zbiornik na wymienniku.
Główną zaletą kotła Mini Bio typ NE są jego minimalne gabaryty oraz prosta obsługa, polegająca na zasypaniu głównego zbiornika paliwem oraz wciśnięciu przycisku START. Komunikaty są wyświetlane na dużym wyświetlaczu graficznym. W ciągu kilku minut urządzenie automatycznie rozpali się, samoczynnie dobiera parametry pracy i jak również dąży do utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach i ciepłej wody użytkowej.
Jedyną pracą jaką należy wykonać przy kotle Mini Bio typ NE to zasypywanie głównego zbiornika o pojemności 220l/240l paliwem co 3 - 14 dni4 oraz wybieranie popiołu z palnika i kotła c.o.

darecki
Posty: 2069
Rejestracja: sob sty 30, 2016 12:20 am

Re: Kotły C.O. - Mini Bio Informacje

Post autor: darecki » czw sie 09, 2018 12:08 am

A może tak... już w tytule działu, warto by zaznaczyć, że dotyczy on właśnie zestawu Mini Bio w wersji NE?

Skoro w dziale dotyczącym wcześniejszej wersji tego zestawu, opartego na sterownikach Estymy, znajdują się tematy dotyczące wersji NE, która bazuje na regulatrze Pluma... to w tym dziale, pojawią się zapewne tematy dotyczące obu wersji.

Skoro nawet administratorzy, nie zadbali o to, aby nazwa działu była jednoznaczna i nie wprowadzała w błąd użytkowników zakładających nowe wątki.... to trudno oczekiwać, aby na forum zapanował porządek.

P. S.
Dla jasności trzeba dodać, że użytkownicy zakładający dawniej wątki dotyczące wersji NE w dziale poświęconym starszej wersji MB, nie mieli innego wyjścia, gdyż działu poświęconego wersji NE nie było... i jak widać, nadal nie ma... ale są za to obecnie, 2 działy poświęcone Mini Bio, z czego jeden w archiwum.

Nie na tym chyba, polega porządkowanie forum...

admin3
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 03, 2018 9:43 am

Re: Kotły C.O. - Mini Bio Informacje

Post autor: admin3 » pt sie 10, 2018 8:17 am

Witam.
Całe forum jest w trakcie modernizacji. Na pewno część pana spostrzeżeń zostanie wzięta pod uwagę.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotły C.O. - Mini Bio”