Regulamin forum.pellets.com.pl

ODPOWIEDZ
pellets

Regulamin forum.pellets.com.pl

Post autor: pellets » śr lis 14, 2007 2:47 pm

Poniżej zamieszczamy regulamin forum.W przypadku złamania jakiegokolwiek pkt. regulaminowego administrator zastrzega sobie skasowanie posta, tematu bądź samego użytkownika.
1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.
2. Nie używaj wulgaryzmów.
3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.
4. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.
5. Pisz na temat danego forum, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł (w przypadku tłumaczeń podawaj wyłącznie wyrażenie do przetłumaczenia), cytuj z umiarem.
6. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów oraz firm. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane oraz zgłaszane do abuse operatora.
7. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.
8. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.
9. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.
10. Administrator forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.
11. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.
12. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierować na konta prywatne.
13. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z forum.
14. Posty zawierające treści godzące w firmy związane z branżą mogą zostać usunięte bez podania przyczyny przez administratora, również użytkownik może zostać zbanowany bądź usunięty.
15. W przypadkach, których powyższy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.
16. Forum nie jest miejscem zgłaszania reklamacji.
17. Moderatorem forum jest firma KOSTRZEWA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin”