Mini Bio Luxury - samooczyszczenie

marsland

Post autor: marsland » wt lut 13, 2018 4:40 pm

Raczej zakleiłem, na wiercenie pewnie przyjdzie czas :) Może i o tym była już mowa, ale żeby to znaleźć trzeba przekopać się przez całą masę marecko-dareckich mądrości - trochę to męczące ... z drugiej strony fakt że już coś było ma wykluczać, że ma być coś znów ? hehe...
Mini Bio Luxury 20 kw, Moduł internetowy VIDE NET, Tech St-431n, Danfoss Link, powierzchnia ogrzewana - 180 m2 - 3 mieszkania (docelowo 240 m2 - 4 mieszkania) w nieocieplonej poniemieckiej kamienicy

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » wt lut 13, 2018 5:12 pm

marecki pisze:Być może nie neguję tego i pewnie spróbuję czemu nie. Tylko u mnie żadnej straty nie mogło być, jest sonda lambda plus potwierdzający dobry tlen: biały nalot. Dwa, kolega na zdjęciach ma, tzw. uniwersalny, ruszt do owsa. Nawiercił dziurki, a również o nich już była mowa, chociaż to mniej istotne. No i po trzecie, przykład ustawień powietrza/nadmuchu jest u każdego inny więc są nieprzydatne.
Widzę, że kolejny mądrus się znalazł.? Czy ja napisałem, że ktoś ma sobie stosować moje ustawienia powietrza? Napisałem, że musiałem je zmniejszyc... .., a skoro sonda pokazuje Ci dobrze i masz biało, to po co masz próbować? Olej to skoro masz dobrze.
Super mini bio z popielnikiem :D

marecki

Post autor: marecki » wt lut 13, 2018 5:23 pm

A to twoje prywatne forum, że masz mi pisać co mogę co nie?

Wyraziłem swoją opinię, podałem linki, proste. Kto chce skorzysta. Poza tym na tym forum są DOSKONAŁE przykłady praktycznego wykorzystania dodatkowych dziurek (lub zaklejania), to samo tyczy się rusztu do owsa i peletu. Warto poszukać a nie się spinać.

krzyzak malbork

Post autor: krzyzak malbork » wt lut 13, 2018 7:52 pm

Andrzej a silikonem na stałe uszczelniłes ruszt ? czy co czyszczenie wyjmujesz ruszt i od nowa silikon. Bo ja nie mam uszczelnione ale moze i warto bo i tak przy czyszczeniu nie wyciągam ani nakładki ani rusztu tylko odkurzaczyk :D a mam taki pelet gówniany ze palnik po paru dniach mam tak zaje..ny. I chce teraz sprobować tego peletu http://www.pelletonline.pl/ bo u nas w okolicach cenowo i tak nie ma nizej :(
VIESSMANN VITOROND 200 + Platinum Bio 16KW. Powierzchnia domu 300m2 całkowita. Grzejniki + dwie pętle podłogówki. CWU 160L+ kominek z płaszczem wodnym

besix

Post autor: besix » śr lut 21, 2018 3:38 pm

marsland pisze:Mógłbyś wrzucić zdjęcie rusztu z popiołem i bez ?
Palnik po 48 godzinach i nawiercone otwory w ruszcie https://images81.fotosik.pl/1000/520e1af83bde78cfgen.jpg?t=1519223213 https://images81.fotosik.pl/1000/21d0faf7636eb40bgen.jpg?t=1519223133
Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotły C.O. - Mini Bio Luxury - Platinium Bio Slim”