Grzałka zapalarka ceramiczna

ODPOWIEDZ
marecki

Post autor: marecki » ndz wrz 24, 2017 10:44 am

Mi to po prostu brak słów jakim to trzeba być głąbem żeby dojść do takich wniosków. I przede wszystkim nie rozumieć słowa pisanego. Darecki może Ci lepiej wytłumaczy.... choć i tak nie sądzę, że to zrozumiesz.

Sorki wielkie, że tak ostro Ci napisałem ale mowa jest o podstawowych parametrach, ale jednocześnie b.ważnych, jakie decydują o pracy palnika. Skoro producent decyduje się jednak na dodanie tego parametru to nie wzięło się to z powietrza ale z doświadczenia (np. od serwisantów robiących pierwszy odpał nowego pieca, z laboratorium kostrzewy, ze zgłoszeń użytkowników itd.), że był potrzebny.

Jak nadal tego nie rozumiesz to proszę cię nie pisz nic więcej, bo się kompromitujesz.

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 10:52 am

- wydłużenie czasu rozgrzewania zapalarki do 60 s przed załączeniem się dmuchawy

Grzałka w tym momencie dostaje po dupie...
Zresztą, skoro masz nowy soft i możliwość szybszego zapłonu, to nawet na zapalarce Kostrzewy powinieneś uzyskać ten efekt, a prawda jest taka, że rozpala Ci się dłużej niż u mnie. Gdzie Ty widzisz plusy tej aktualizacji? Przecież Kostrzewa nie robi aktualizacji do zapalarki ceramicznej tylko pod swoją... Więc weź się do roboty
poklikaj w sterowniku tak, byś osiągnął szybszy zapłon. Przestań się ośmieszać i spróbuj zrozumieć.
Super mini bio z popielnikiem :D

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 11:08 am

marecki pisze:Darecki może Ci lepiej wytłumaczy....
Przestań podpierać się tym prymitywem, bo zaczynasz się do niego upodabniać, a to źle wróży tu Twojej przyszłość. P. S. Właśnie był Twój Pan. Pewnie walnął kopie i poszedł myśleć hahahaah.

marecki

Post autor: marecki » ndz wrz 24, 2017 11:46 am

Dodam jeszcze, bo sam do tej informacji nie dojdziesz, że sterownik estymy montowany jest u różnych producentów kotłów. A w innych kotłach jest inna mechanika, i inaczej ją trzeba wysterować.

Akurat do ustawiania parametru "moc dmuchawy" to Ty kolego masz najmniej do powiedzenia, bo tej opcji nie masz i nie masz zielonego pojęcia jak się to ustawia. Zmontuj ceramikę i przyjdź ponownie. Chociaż to ja akurat sądzę lepsze będę miał z tego rezultaty.

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 11:55 am

marecki pisze:Dodam jeszcze, bo sam do tej informacji nie dojdziesz, że sterownik estymy montowany jest u różnych producentów kotłów. A w innych kotłach jest inna mechanika, i inaczej ją trzeba wysterować. Akurat do ustawiania parametru "moc dmuchawy" to Ty kolego masz najmniej do powiedzenia, bo tej opcji nie masz i nie masz zielonego pojęcia jak się to ustawia. Zmontuj ceramikę i przyjdź ponownie. Chociaż to ja akurat sądzę lepsze będę miał z tego rezultaty.
Twój wpis można w kosmos wysłać. Żadnych argumentów co do aktualizacji. Rezultat z ceramiki będziesz miał podobny do mojego, a chociażby dlatego, że będziesz swoją ceramikę grzal o pół minuty dłużej ( tylko po co skoro ona osiąga w szybszym czasie wyższą temp niż grzałka Kostrzewy - masz coś na wytłumaczenie tego?), co w rezultacie z połączeniem włączenia wentylatora rozpali Ci się o kilka sekund szybciej... Takie to będziesz miał ++++ z tej całej aktualizacji. A po co wspomniałeś o innych kotlach skoro mowa o kotlach Kostrzewy i o efektach aktualizacji, którą można różniez w kosmos wysłać, gdyż tylko narobiła bałaganu, co Ty jesteś tego żywym przykładem,tylko szkoda, że takim tępym.

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 7:01 pm

marecki pisze:Zmontuj ceramikę i przyjdź ponownie. Chociaż to ja akurat sądzę lepsze będę miał z tego rezultaty.
I tu kolejny " babol" jaki walnąłeś... Ile jeszcze takich baboli będziesz pisał? Gdybym zamontowal ceramikę, to : U mnie po 30 sek zaczyna dmuchać i doprowadzi do szybszego zapłonu niż u Ciebie, a co się dzieje u Ciebie? dalej się grzeje..., a co do dmuchawy... Wiesz z jaką siłą procentową była ustawiona dmuchawa w pierwszych ESTYMACH? ODPOWIADAM! W granicach 17 % Ty możesz sobie zwiększyć do 20%, tylko co Ci to da? nic więcej niż u mnie, a nawet da mniej. Taka to beznadziejna aktualizacja. Jeszcze co do dmuchawy napisze wam mądrale kiedy indziej, bo guzik wiecie z jaką mocą się kręci jak już się włączy...

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 7:31 pm

darecki pisze:
Andrzej47op pisze:...,a co takiego wpływa na czas zaplonu jeżeli zostanie zamontowana zapalarka ceramiczna.?...
Za czas zapłonu odpowiada sama zapalarka ceramiczna, która potrafi doprowadzić do zapłonu w dużo krótszym czasie niż ta tradycyjna... Dlatego, że zapalarka ceramiczna, sama rozgrzewa się w bardzo krótkim czasie do temperatury około 1000 stopni... więc taka temperatura bardzo szybko doprowadza też do zapłonu pelletu.
To kolejna beznadziejna odpowiedź... Ludzie...prosze Was... Nie czytajcie tych bzdur...

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 11:01 pm

Totalny bełkot, który funduje Wam dureń, który bełkocze... Wiedziałem, że coś tworzysz, ale jak widać nic na temat pusty człowieku...

Nadal dwóch gamoni nie ma argumentów dotyczących aktualizacji....
CO do mojej grzałki... Mam taką i jedynie pytałem czy można ją zamontowac... Ja nie sugerowałem, że dzięki niej coś osiągnę...ja po prostu zapytałem , czy o tej mocy mogę ją zamontować...

Darecki.... Nie wiem czy wiesz, ale coraz bardziej się pogrążasz...
Czy ty wiesz, że cytujesz słowa, które defakto nie mają nic wspólnego z tematem?

Nadal świecisz jak gwiazda przy drodze, ale uważaj na klientów ;)

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » ndz wrz 24, 2017 11:12 pm

Baranie.... Bo inaczej nie można Cie nazwać. Odnieś się do aktualizacji i grzałki ceramicznej, że to połączenie daje jakieś super plusy...BO O TYM JEST DYSKUSJA.
Biadolisz i cytujesz teksty, by błyszczeć jak pomatka na wargach sromowych. :)

Czy Ty coś trybisz?

Andrzej47op

Post autor: Andrzej47op » pn wrz 25, 2017 8:50 am

Może teraz zrozumiesz w co wątpię.
Kup sobie dwie identyczne grzałki.
Włącz obie do prądu, ale jedną włóż do wiadra z wodą, a druga zostaw na sucho.
Która się szybciej przepali, to chyba wiesz ( w co wątpię
To samo robi teraz sterownik grzejąc ją o 30 sek dłużej co w rezultacie skraca jej żywot.

Nie zapominaj, że aktualizacja była pod ich grzałke... Hahahah taki dostaliście bonusik ;)

Być może wprowadzili tą super aktualizacje, ponieważ była za mała sprzedaż grzałke, więc trzeba bylo działać...
Trybisz trochę czy nie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotły C.O. - Mini Bio”