KOSTRZEWA WYDAJE MAGAZYN "ZIELONE CIEPŁO"!

ODPOWIEDZ
admin2
Site Admin
Posty: 51
Rejestracja: czw sty 04, 2018 11:14 am

KOSTRZEWA WYDAJE MAGAZYN "ZIELONE CIEPŁO"!

Post autor: admin2 » śr kwie 18, 2018 10:50 am

Pragniemy poinformować, że właśnie wydaliśmy nowy, wolny od reklam, bezpłatny magazyn "Zielone ciepło" zawierający treści propagujące ogrzewanie biomasą.

Krajowa branża drzewna generuje ogromne ilości trocin, które można zamienić w pelet - przyjazne paliwo do ogrzewania domów, a także większych budynków. Polska jest obecnie szóstym producentem peletu drzewnego w Europie, a kotły przystosowane do jego spalania są coraz lepsze - technologia grzewcza jest stale udoskonalana. Skoro wszystko jest na dobrej drodze, to w czym tkwi problem? Potrzebujemy przyspieszenia, bo zbyt wielu Polaków oddycha szkodliwym pyłem, zbyt wielu z nas choruje z powodu smogu. Za mało jest też bodźców, które skutecznie zachęcałyby do stosowania peletu - naszego rodzimego paliwa. Uczynimy wszystko, by Państwa do niego przekonać!

Zapraszamy do lektury "Zielonego ciepła" dostępnego w naszych punktach dystrybucyjnych. Osoby zainteresowane otrzymaniem darmowego magazynu prosimy o kontakt pod adresem: pr1@kostrzewa.com.pl.
Dział modernizacji systemów grzewczych firmy KOSTRZEWA
Kotły na pellety, palniki na pellety - KOSTRZEWA

ODPOWIEDZ

Wróć do „KOSTRZEWA WYDAJE MAGAZYN”