Podawanie

Wymień się swoimi doświadczeniami.
ODPOWIEDZ
marecki

Podawanie

Post autor: marecki » pn gru 11, 2017 1:29 pm

I vice versa, poziom atmosfery na forum Kostrzewy trzymasz, powiedziałbym się rozkręcasz :) Chociaż pewną nutę poprawy wyczuwam. mimo wszystko pozdrawiam i życzę miłego dnia.

A kończąc offtop czekamy na relację koleżanki.

Andrzej47op

Podawanie

Post autor: Andrzej47op » pn gru 11, 2017 11:40 pm

Darecki... Ty jesteś chorym człowiekiem... Do Ciebie nawet kobieta nie przemówiła, więc i Twoja osobista spier... liła od ciebie, bo z takim czymś jak ty nie da się poprostu żyć.Edit. Podaj adres wyślę Ci kota... tego mojego z chorym pęcherzem.Z automatu kup sobie atlas kotów ????
Super mini bio z popielnikiem :D

besix

Podawanie

Post autor: besix » wt gru 12, 2017 7:41 am

darecki pisze:Marecki... raczej zdajesz sobie sprawę, że "relacja" musi być uzgadniana w gronie trojga... więc pewnie jeszcze potrwa jej tworzenie na potrzeby forum ;)
Widzę, że opisujesz doświadczenia ze swoich praktyk urlopowiczu :):) No brawo chwal się niech nowi użytkownicy zobaczą .
Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

marecki

Podawanie

Post autor: marecki » wt gru 12, 2017 10:05 am

Besix, Andrzej wyluzujcie. Co wolno wojewodzie to....

.... bo za moment i ode mnie rykoszetem dostaniecie.

besix

Podawanie

Post autor: besix » wt gru 12, 2017 11:11 am

Nie zapędziłeś się marecki czasem ? A skoro mój post skierowany do urlopowicza zabolał również ciebie, to wypadało by się wstydzić co ?
Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

marecki

Podawanie

Post autor: marecki » wt gru 12, 2017 2:48 pm

"Jestem oazą spokoju. Piepszonym, kurde, zarąbiście wyluzowanym kwiatem lotosu, na przejrzystej tafli porąbanego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon piepszonych, tybetańskich medytujących mnichów"

marecki

Podawanie

Post autor: marecki » ndz gru 17, 2017 9:51 am

darecki pisze:
marecki pisze:Ja mam nadzieję, że koleżanka opiszę krok po kroku co zrobiła, że udało się zjechać ze spalaniem worków. Czekam z niecierpliwością :)p.s. Bo jak jest faktycznie, jak pisze darecki, że piszecie sobie na PRV to sens wątka jest znikomy, szkoda klawiatury.
Andrzej47op pisze:Marecki.. Po co opisywać? Ważne, że spalanie spadło i gitarra...
Marecki... chyba to jasne, że problem z "opisaniem" jest oczywisty ;)... bo jak tu napisać, że spalanie uległo zmniejszeniu... głównie dlatego, że spalanie uległo zmniejszeniu :D :D ... a to dzięki zmniejszeniu mocy, czyli "podawania max"... wraz z jednoczesnym rozszerzeniem zakresu wykorzystywanej mocy :)No i "gitarra"... tylko nie Ty kolego Andrzeju na niej zagrałeś... gdyż Ty, na ogół grasz "pierwsze skrzypce"... ale w innej kategorii :D
Mówisz i masz, (inny wątek gdzie palnąłeś kolejnego babola mam już w przygotowaniu) dla czytających sorki, że długie ale inaczej się nie da:Na szczęście dzięki opanowaniu kolegi besix koleżanka była w stanie ustawić prawidłowo palnik (Twój cytat już dawałem). O sobie skromnie nie wspomnę, post o prawidłowym ustawieniu palnika już na pierwszej stronie.
Kotek pisze:????wygląda to dobrze!Na weekend jeszcze wywołałam do odpowiedzi hydraulika.A napewno, zaczynam rozumieć działanie i pracę tego kotła. W domu ciepło!Zaczynam mieć nadzieję, że da się coś opanować! I każdy indywidualnie wie najlepiej, jaki jego wkład był w udzielenie pomocy tutaj na forum.Niektóre formy pomocy przekazane zbyt niezrozumiale i abstrakcyjne.Dzięki koledzy????
Besix trafnie pisze:
besix pisze:Kolego marecki prosto, powoli, przejrzyście , bez zbędnych przepychanek , to można było wyjaśniać koleżance jak darecki był na urlopie . Teraz jest to niemożliwe.Tym bardziej, że jego pierwsza rada o zmniejszeniu podawania i rozszerzeniu zakresu mocy pozbawiona była bardzo istotnej wskazówki dotyczącej regulacji powietrza po takim zabiegu.To sprawiło , że niedoświadczona kobieta doprowadziła do przeciągów z małą dawką i tyle.A żeby było jasne to na takim podawaniu 2 i odpowiednich wiatrach ten kocioł może pracować bez problemu, bo teraz pracuje na podawaniu 3 z mocą około 30% .
Na co koleżanka:
Kotek pisze:Witam koledzy, wpisując w temat wątku hasło "podawanie" miałam na myśli podawanie w teście 34 kg/h, co wydało mi się ilością niesamowitą. W wolnej chwili opiszę całą procedurę od początku, która pozwoliła mi obniżyć spalanie o 80%????To zredukowane spalanie udało mi się uzyskać dzięki pomocy użytkowników Andrzej47 op i besix.Napewno koledzy potrafili przekazać mi jako zupełnemu laikowi w temacie, tyle informacji, że teraz wyczerpująco wiem, jak pracuje kocioł plus estyma.????
To już w ogóle bez komentarza:
Kotek pisze:Darecki, ja nie mam 5 lat i nie oceniaj pochopnie, bo skłonna jestem uwierzyć i Ciebie ocenić, że jesteś strasznym ignorantem,czego zwykle staram się i przede wszystkim nie lubię robić! A wątek jak najbardziej może pomóc innym i nie jest bezproduktywny.Czytając go jako inny użytkownik, mający podobny problem w te pędy napisałabym do Andrzeja lub besixa prywatnie, bo piszą konkrety a nie jakieś wyimaginowane absurdy!Wesołych i zdrowia życzę, bo jakieś lekko zwichrowane jest.Bez odbioru!
Kotek pisze:ale Ty chłopie problem masz poważny i kompleksy jakieś.Próba leczenia ich na forum nie zda egzaminu.Proponuję wizytę u psychologa i terapię. I kończę tę dyskusję, bo teraz to ewidentnie zaśmiecam wątek!
------------------Do tego jeszcze w innym wątku próbujesz wmówić innym, że to ty jednak jesteś THE BEST.pozdrawiam i zdrówka życzę mordo moja ty

marecki

Podawanie

Post autor: marecki » sob sty 13, 2018 12:05 am

I jak (do koleżanki kotek pytanie)?

Andrzej47op

Re: Podawanie

Post autor: Andrzej47op » śr paź 10, 2018 6:45 pm

Andrzej47op pisze:
ndz gru 10, 2017 8:11 pm

Człowieku Darecki... Obiecuję Ci, że kolejny raz otrzymasz zwolnienie L4, ale mam nadzieję, że tym razem na dłużej.
Obiecałem i słowa dotrzymałem.

Teraz "urlopowicz" coś próbuje na " info-ogrzewanie" jako "Dracogo", ale tam jest potulny jak baranek, bo jak "zafika", to szybko wyleci :lol:

Po części w " stopce" się zgadza, ale " sztucznie" kocioł mu się " rozjechał"

https://forum.info-ogrzewanie.pl/profile/80341-dracogo/

I ktoś mu ukradł 20m/2 chaty :lol:

Darecki został rozszyfrowany już na info-ogrzewanie.

Tekst jaki tam wrzucił zachwalając sam siebie, to już szczyt samouwielbienia :lol: Dracogo pisze o Dareckim, czyli sam o sobie. Cyt:

" A tak między nami, to znam tego człowieka lepiej od Was, bo to właśnie on pomógł mi dojść do porozumienia z moją instalacją, a szczególnie ze sterownikiem IgneoTouch. Nie znalazłem lepszego speca, bo nawet serwisant nie wiedział, o co temu sterownikowi chodzi, że nie pracuje tak jak niby powinien. Więc nie mogę złego słowa powiedzieć tym bardziej, że kontaktowałem się z nim osobiście, więc wiem swoje."

Niby taki niekumaty Dracogo, a nadal mądruje się tam w wielu tematach...

Poproszony o fotki kotla i instalacji milczy jak grób, ale co ma chłopina zrobić... Przecież się nie pogrąży.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotły C.O., Palniki - spalanie”