PIERWSZE URUCHOMINIE KOTŁA TYLKO POPRZEZ SERWIS

ODPOWIEDZ
admin2
Site Admin
Posty: 51
Rejestracja: czw sty 04, 2018 11:14 am

PIERWSZE URUCHOMINIE KOTŁA TYLKO POPRZEZ SERWIS

Post autor: admin2 » pn mar 19, 2018 12:50 pm

PIERWSZE URUCHOMINIE KOTŁA TYLKO POPRZEZ SERWIS

Serwisant Kostrzewa


Rozruch kotła c.o. powierz firmowemu serwisantowi z autoryzacją. Na przykładzie praktyk stosowanych przez producenta kotłów c.o. na biomasę KOSTRZEWA udowadniamy dlaczego pierwsze uruchomienie kotła jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania Twojej kotłowni.– Zdarzają się praktyki pierwszego uruchomienia kotła przez instalatora wodno- kanalizacyjnego lub pseudoserwisanta – mówi kierownik Działu Serwisu w Przedsiębiorstwie KOSTRZEWA, Wojciech Miara. – Stanowczo tego odradzam ze względu na bezpieczeństwo użytkowania kotła oraz jego optymalne działanie. Nasze urządzenia są mocno zaawansowane technologicznie, w związku z czym nie będą pracowały w pełni swoich możliwości bez odpowiedniego ustawienia.KOSTRZEWA zbudował największą sieć krajowego serwisu technicznego w branży kotłów na biomasę. Współpracuje z gruntownie wyszkolonymi fachowcami, których kwalifikacje potwierdza cykliczny egzamin autoryzacyjny. To wszystko sprawia, że serwisant posiada najwyższe kwalifikacje do przeprowadzenia rozruchu kotła c.o.

Podczas pierwszego uruchomienia kotła, trwającego od 3 do 4 godzin serwisant ma następujące zadania:1. Prawidłowo ustawić parametry urządzenia: podawanie, dopływ powietrza, regulację mocy. Wszystko po to, aby paliwo było spalane w sposób całkowity, optymalny i ekonomiczny. Nie może dochodzić do nadmiernego nagrzewania przewodu kominowego. Przy rozruchu stosowany jest analizator spalin w celu skorygowania emisji zanieczyszczeń i uzyskania optymalnego efektu środowiskowego.

2. Przeszkolić klienta w zakresie bezpiecznego i wygodnego użytkowania urządzenia.

3. Sprawdzić poprawność podłączenia hydraulicznego, wentylacyjnego i elektrycznego.Klienci stawiają przeważnie dużo pytań. Dobrze przeszkolony serwisant odpowie na wszystkie. Obecny system serwisowy KOSTRZEWY ma służyć wygodzie użytkownika – dawniej to właściciel urządzenia wypełniał kartę gwarancyjną i odsyłał do producenta, obecnie obowiązkiem serwisanta jest samodzielne uruchomienie procedury gwarancyjnej. Gwarancję zatwierdza Dział Serwisu po potwierdzeniu pełnej zgodności numeru kotła oraz autoryzacji serwisanta. Później użytkownik kotła może zarejestrować się w strefie klienta platformy www.serwis.kostrzewa.com.pl, która ma za zadanie usprawnić kontakt z serwisem, tworzyć historię urządzenia i przypominać o zbliżających się przeglądach.Serwisanci KOSTRZEWY nie są anonimowi. Zaopatrzeni zostali w legitymacje zawierające podstawowe dane osobowe oraz informację o autoryzacji. Sprawdź wiarygodność osoby dokonującej pierwszego uruchomienia kotła – powierzenie tego zadania specjaliście gwarantuje prawidłową pracę urządzenia i przyjemne ciepło w domu.


Legitymacja serwisanta terenowego

Legitymacja serwisanta serwisowego
Dział modernizacji systemów grzewczych firmy KOSTRZEWA
Kotły na pellety, palniki na pellety - KOSTRZEWA

ODPOWIEDZ

Wróć do „PIERWSZE URUCHOMINIE KOTŁA TYLKO POPRZEZ SERWIS”