Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-11-28 20:39:47

pitcel
Nowy na forum
Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 2

firma pellas przestroga

witam wszystkich.jestem nowy na waszym forum,ale jest to jedyna tak fajna strona na której można zasięgnąć porad związanych z PELLETEM.
W ubiegłym roku zakupiłem palnik firmy PELLAS XMINI 5-25KW.Palnik wydaje sie oki,ale obsługa w firmie PELLAS to jakaś kompromitacja.Przyjechał Pan-serwisant smile montować Palnik.Przykręcił palnik do drzwiczek i tak wyglądała usługa serwisowa-----450zł.DNO I WODOROSTY.Przez 3 miesiące borykałem sie sam z utawianiem tego palnika (podawanie ,nadmuch,przerwa).Do nikogo nie można się dodzwonić.

Wiem ,że nie jest to miejsce na taki temat, ale jestem tak wsciekły,że...............

żałuje że nie kupiłem palnika Kostrzewy

Przestrzegam wszystkich przed firmą PELLAS

Sprzet oki ale serwis i obsługa fatalna----raczej nie ma jej wcale

Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#2 2013-11-30 06:44:56

wtatko
Udziela się
Od: Turek
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 131

Re: firma pellas przestroga

witaj pitcel
widocznie miałeś pecha z montażystą - serwisantem, ja montowałem swojego pellasa na początku roku - faktem jest że to był pierwszy sprzedany przez mojego fachowca palnik tej firmy (też miał problemy z właściwym ustawieniem) przy czym ja obawiając się takiej sytuacji (mała komora spalania o tym w innych moich postach) i korzystając z uwag zawartych na tym forum doinwestowałem w analizator spalin z Allegro i od samego początku jak i na chwilę obecną mam możliwość kontrolowania procesu spalania i ewentualnie wiem kiedy i jak zmodyfikować parametry podawania, nadmuch itd.. Koszt palnika z osprzętem i montażem 4250 + sterownik ecoster pokojowy 200 + zasobnik (samoróbka) 150 i tu byłby koszt razem 4600 złociszy no doszedł ten nieszczęsny analizator ( nieszczęsny z powodu ceny) prawie 1000zł ale mimo to nie żałuję biorąc pod uwagę koszt wcześniejszego opalania olejem (ok. 10000zł rocznie)


przerobiony olejak Stamar PRYMUS z palnikiem xmini 26 konkurencji, pow.150m2, zasobnik cwu 300l, 7-osób na stałe garażujących smile
i wszystkie możliwe bajery do obsługi z sieci wink

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson