Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#51 2013-11-21 10:58:59

roy
Zaczyna się udzielać

Re: Decyzja o zakupie Mini Bio- czy warto?

ścianka ma 2 cm

Piec faktycznie maly nie jest....musze go prawie calego rozebrac zeby mi wszedl do kotlowni,
ma ktos zabezpieczenie termiczne w kotłowni ? Znalazlem 3 zawory upustowe
SYR (drogi) Caleffi (stosunkowo drogi) - niedostepne od reki
Watts - niedrogi, dostepny - czy wystarczy do pieca?,

Wykonawca kotlownii mi sie rozchorowal i szukam kogos na szybko - jest z tym mega klopot....
ech smile
pzdr
R

#52 2013-11-21 17:25:43

GT
Udziela się

Starsze modele były trochę mniejsze, bo obudowa nie była taka gruba...w sumie o jakieś 4cm tak na oko.

P.S. Dzięki za info smile  Równe 2 cm ? czy jakieś mm wchodzą grę?

#53 2013-11-24 11:22:52

roy
Zaczyna się udzielać

We wtorek zmierze dokladnie smile - ale praktycznie równe 2 było
pzdr

Jedna rzecz jak rozebralem cały piec aby go wnieść do kotłowni zobaczyłem, że moduł elektroniki wisi tylko na 2 dolnych śrubach.... i jest u góry odgięty do wewnątrz pieca - czy tak ma być - na moje oko trzeba tam kupić i dokręcić te górne śruby aby miał 4 punkty trzymania - jeśli to błąd przy produkcji, to troszkę słabo przy cenie pieca 11500 smile

Może mi ktoś to sprawdzić?

pozdrawiam
PR

Stopka forum