Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-09-27 11:40:09

ayaaa
Nowy na forum

Zdjęcia kotła Mini Bio 10kw werjsa luxury

Witam serdecznie, czy ktoś z forumowiczów mógłby zamieścić realne zdjęcia kotła Mini Bio luxury 10 kW?
Chodzi mi o wygląd zewnętrzny frontu i zdjęcie wnętrza komory spalania.

Nie możemy zdecydować się  pomiędzy zakupem wersji Mini Bio a Mini Bio luxury.
Niestety w Poznaniu nie można zobaczyć jej na "żywo", a chciałabym wiedzieć realnie jak prezentuje się kocioł, ponieważ z mojego doświadczenia wynika, że większość produktów pelletowych na stronach www wygląda w porządku a na miejscu produkt znacznie różni się jakością wykonania.

Czy ktoś posiada któryś z produktów Kostrzewy w wersji białej i mógłby zamieścić realne zdjęcie lub wysłać mi na e-mail?
Niektórym moje pytanie może wydać się dziwne, ale jestem estetką i nie zamierzam przez parę następnych lat patrzeć na brzydki kocioł wchodząc do kotłowni wink

Pozdrawiam, Ania

#2 2013-10-08 20:57:47

jarman
Nowy na forum

Re: Zdjęcia kotła Mini Bio 10kw werjsa luxury

Cześć, ja mam Mini Bio 20KW w wersji Lux, kolor zielony. Jak chcesz to jutro cyknę parę fotek.

Stopka forum