Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-03-09 11:21:41

admin1
Administrator
Zarejestrowany: 2015-10-22
Posty: 44

Palnik - Platinum Bio SPIN - informacje

INNOWACJA 2016! Platinum Bio SPIN to nowa linia urządzeń spalających pelet klas: A1, A2, B.


Przygotowany do pracy w najtrudniejszych warunkach. Został zaprojektowany i wykonany z elementów dostarczanych do przemysłu, począwszy od mechaniki po automatykę tak, aby mógł pracować w trybie ciągłym przez 24 h na dobę.


http://forum.pellets.com.pl/pic/20170309-103019.jpgPlatinum Bio SPIN to nowa linia urządzeń spalających granulowane paliwa z biomasy o zapopieleniu nawet do 2% (pelet klasy A1,A2,B).

Pelet klasy B to koszt ok. 600 zł/tona.


Idealny do modernizacji kotłowni na olej opałowy.


Zawsze o klasę wyżej. Wyjątkowe poczucie niezależności  - sam decydujesz od kogo i za ile kupujesz paliwo.


Palniki Platinum Bio SPIN osiągają ogromną moc przy dużej ekonomiczności procesu spalania i niskiej emisji spalin. Jest idealnym zamiennikiem palnika na olej opałowy. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić do 50% wydatków na olej opałowy. Proponujemy Państwu do wyboru następujące modele z grupy palników Platinum Bio SPIN:


***   PBS 55 o mocy od 16,5 do 55 kW
***   PBS 110 o mocy od 33 do 110 kW
***   PBS 165 o mocy od 50 do 165 kW
***   PBS 230 o mocy od 69 do 230 kW
***   PBS 330 o mocy od 99 do 330 kWDlaczego warto wybrać palnik Platinum Bio SPIN?


***   40 lat - Firma KOSTRZEWA posiada niemal 40-letnie doświadczenie w produkcji urzadzeń do spalania biomasy; korzystamy przy projektowaniu z naszych sprawdzonych rozwiązań i bazujemy na zdobytym doświadczeniu.


***   R & D ( Research and Development ) - palniki Platinum Bio SPIN zostały opracowane przez nasz dział Badań i Rozwoju . Na początku każde projektowane urządzenie przechodzi przez specjalistyczny programy do analizy przepływów oraz wytrzymałości i naprężeń by w kolejnym etapie trafić do laboratorium, w którym poddawany jest długotrwałym testom wytrzymałościowym. Urządzenie sprawdzane jest także pod kątem emisyjności i sprawności. W naszym laboratorium możemy badać urządzenia do 750 kW.


***    Serwis - firma KOSTRZEWA posiada w całej Polsce ponad 130 wykwalifikowanych autoryzowanych serwisantów, którzy świadczą usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.


***    Urząd Patentowy - urządzenie posiada trzy zastrzeżenia patentowe Urzędu Patentowego RP.


***    System bezłożyskowy – podzespół palnika zaprojektowany w taki sposób aby wyeliminować możliwość zablokowania się obrotu komory spalania w trakcie długotrwałej pracy urządzenia na pełnej mocy ze względu na występujące wewnątrz duże zapylenie a także panujące wysokie temperatury.


***    55kW - 330 kW - opracowaliśmy i wprowadziliśmy do sprzedaży typoszereg mocy od 55 kW do 330 kW.


***    Łatwa obsługa dla użytkownika – każdy palnik obrotowy po pewnym czasie należy opróżnić z popiołu, który gromadzi się pomiędzy rurą wewnętrzną rusztu a zewnętrzną – w naszych palnikach wystarczy zdjąć dyfuzor i włączyć wentylator – czyszczenia takie zajmuje dla użytkownika 2-3 min.


***    Automatyka – ruch obrotowy urządzenia jest programowalny w zależności od spalanego paliwa. Czas załączenia i częstotliwość obrotów dobierana jest automatycznie przez regulator w zależności od ilości spalanego paliwa i mocy jaką w danej chwili pracuje urządzenie.


***    6-8 [mm] – palniki wykonane są z wysokogatunkowej stali o grubości od 6 mm do 8 mm celem zapewnienia długotrwałej i bezawaryjnej pracy urządzenia.


***    Śluza – palnik wyposażony jest w śluzę powietrzną, która zabezpiecza przed cofnięciem płomienia na zewnątrz urządzenia.Więcej informacji na stronie www:    PALNIK PLATINUM BIO SPIN - do 330kW

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson