Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-10-23 13:37:04

Michal 1243
nowy na forum

Fotki wymienników.

Ponieważ walczę ze smołą ( a może to jest już tylko moja wyobraźnia)  interesuje mnie jak wyglądają wasze wymienniki przed czyszczenie i zaraz po.... Kto nie ma ochoty nie musi zamieszczać fotek,a ten kto chce się podzielić wyglądem, to prosiłbym o trzy fotki. Jedna przed czyszczeniem, druga po czyszczeniu i trzecia również po czyszczeniu, ale wykonana z lampą błyskową  smile a dlaczego z lampą błyskową?  Zauważyłem, że zdjęcie zrobione z lampą wygląda zupełnie inaczej.    Pozdrawiam.
Z dzisiejszego czyszczenia załącze jak wrócę do domu.

Ostatnio edytowany przez Michal 1243 (2016-10-23 13:42:48)

#2 2016-10-23 14:15:37

PiotrekB
Gość

Re: Fotki wymienników.

Przewrażliwiony jesteś 😉

Ja myślałem ze ty masz prawdziwą smole a to tak z lampą wygląda.

#3 2016-10-23 19:12:22

Michal 1243
nowy na forum

Piotrze. Może i tak..,aczkolwiek zanim wstawię swoje zdjęcia( choć na forum jest już dużo ) ,to poczekam na fotki tych ,którzy piszą  " ja mam czysto,u mnie nie smoli itd..."

no....

#4 2016-10-23 23:19:18

PiotrekB
Gość

Masz nawet filmik jak wygląda u mnie po prawie dwóch dniach ciągłej pracy.
https://youtu.be/wH7E2o1ObEM

Ja tam żadnej smoly nie mam.

W filmiku prosba 😉

Stopka forum