Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#101 2016-09-12 22:07:04

sreberko
Zaczyna się udzielać

Re: Ogrzewanie pelletem kamienicy

Oczywiście że bardzo dobrze rozumiem sytuację i że potrzeby mi jest zawór 3D/4D, ale niestety nie mam na razie możliwości go zainstalować, w tym finansowej.

Proszę jedynie o poradę jak prawidłowo przyłączyć pompę i odbiornik czujnika pokojowego do modułu CAN, bo oba te urządzenia potrzebują zasilania 12V do pracy. Wiem, że moja instalacja ma ograniczenia i posiadanie modułu nie zmieni wszystkiego i wiele, ale mimo to taką decyzję podjąłem. Chodzi mi teraz tylko o podłączenie elektryczne/elektroniczne, Wasze wypowiedzi o kwestii instalacji i usprawnienia jej działania już znam.

#102 2016-09-14 20:57:00

sreberko
Zaczyna się udzielać

Re: Ogrzewanie pelletem kamienicy

Czyli nikt nie posiada modułu CAN i nie wie jak przyłączyć kable od zasilania pompy i czujnika do niego?

Stopka forum