Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-03-29 14:28:22

olo02
Nowy na forum

Sięcie podczas rozpalania

Witam mam problem z PFL 15 korzystam z pieca od 3 lat jak co roku i w tym w sezonie grzewczym przepaliła sie zapalarka (to chyba standard co roku wymieniam) big_smile ale nie to jest problemem bo przy przepaleniu zapalarki robiło sie zwarcie i wyskakiwała różnicówka ok, naraze jest ok wymieniłem zapalarkę
na nową i po kilku dniach (2uch) znowu zwarcie ,no więc wołam fachowca wymieniamy na nastepną (poprzednia rozebrana i okazuje sie że wszystko ok) no nic fachowiec pojechał piec działał przez ok 2 tygodnie no i lol znowu robi sie zwarcie , wołam fachowca sprawdzamy wszystkie urzadzenia piecowe no i wszystko ok, fachowiec nie wie co to , a po konsultacji z fachowcem z Kostrzewy który usilnie twierdzi że to wina zapalarki, to mi ręce  opadły a fachowiec sie poddał i teraz niewiem co zrobić może ktoś miał taki problem,                          proszę o jakieś pomysły  a i w akcie nadziei przepiąłem piec do innego gniazdka i to samo sad
spięcie sie robi w momencie kiedy grzałka rozgrzeje sie do swojej temperatury i kiedy ma sie włączyć dmuchawa wtedy strzela różnicówka yikes

Ostatnio edytowany przez olo02 (2012-03-29 14:41:18)

#2 2012-04-17 15:21:36

aleocochodzi?
Nowy na forum

Re: Sięcie podczas rozpalania

Witam, ja mam 25kW i pojawił się ten sam problem z zapalarką - Kostrzewa twierdzi że była partia wadliwych i teraz mam już podobno dobrą - od wczoraj. Objawy miałem identyczne. Zobaczymy czy coś się zmieni:)

#3 2012-04-17 22:29:20

wiolka
Zaczyna się udzielać

witam. mielismy ten sam problem. wymieniane były 3 sztuki w ciągu zaledwie 2 m-cy na przelomie listopada. Obecnie niestety po raz kolejny zapalarka się spaliła. wczesniej tez wywalało korki. Pieca mamy juz serdecznie dosyc. Nie wspomne o wymianie czujnika spalin i o tym  ze dalismy sobie spokój z przeglądami rocznymi które nic nie dawały....

#4 2012-06-01 17:08:02

hrupek
Udziela się

Ile kosztuje zapalarka do Fuzzy Logic  15 KW?

Stopka forum