Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-11-10 15:45:51

Marcin.sz
Nowy na forum

Piec Pellets Plus 25kw

Witam, mam pytanie otóż posiadam piec pellets plus 25kw, od pewnego czasu nie mogę poradzić sobie z ustawieniem kotła. Problem polega na tym, ustawiam temperaturę na regulatorze temp. pokojowej np. na 22C ,a piec grzeje do oporu
czyli tyle ile jest w podajniku w domu powyżej 25-29 stopni. Regulator który posiadam to auraton 1300, zmieniłem na 3013 działał dobrze jeden dzień ustawiłem temp na 23C w dzień było ok w nocy dał znów do wiwatu.Z góry dziękuję za odpowiedź jaka może być przyczyna takiego działania, dodam że piec posiadam 10 lat i nie było z nim wcześniej takich problemów
I takie pytanko czy na źle działający piec może mieć wpływ zawór czterodrogowy, bądź sterownik zaworu, może poprostu się już skończył(popsuł)

Ostatnio edytowany przez Marcin.sz (2017-11-13 09:22:21)

Stopka forum