Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Inne
  •  » Petycja o wywalenie dareckiego z forum

#1 2017-11-01 11:14:50

marecki
Często się udziela
Od: Siedlce

Petycja o wywalenie dareckiego z forum

Proszę o wysyłanie prywatnych wiadomości do mnie poprzez "E-mail: Wyślij e-mail" chętnych do podpisania petycji o usunięcie konta "darecki" z forum. Gdy znajdzie się odpowiednia liczba chętnych listownie wyślę takie pismo do firmy. Tym samym raczej przestanę być anonimowy na forum.

Starzy userzy wiedzą doskonale o co chodzi, nowi wcześniej czy później się dowiedzą. Chamstwo tego człowieka  osiąga apogeum, pacjent albo jest chory albo go to kręci. Paradoksalnie człowiek ten ma jakąś wiedzę, ale chamski, i ignorancki w stosunku do innych, styl bycia rozwaliło te forum doszczętnie. Niestety te forum i "sytuacja" nie jest jakaś wyjątkowa, jestem moderatorem na dwóch forach (i to wcale nie małych) więc wcale mnie to nie dziwi.

Ostatnio edytowany przez marecki (2017-11-01 11:15:47)

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#2 2017-11-01 15:13:37

darecki
nowy na forum
Od: Warmia

Re: Petycja o wywalenie dareckiego z forum

"Petycja o wywalenie dareckiego z forum przez marecki"-ego...

Marecki... Twoje zachowanie, jest coraz bardziej żenujące...
Jeszcze nie tak dawno, skarżyłeś się publicznie na tym forum, że administratorzy olewają Twoje prośby o usunięcie konta... własnego konta wink

Nie wiem, czy były to faktyczne działania, czy chciałeś może w ten sposób sprawdzić reakcję użytkowników forum... mnie to nie obchodzi... ale już to, wyglądało żenująco.

Teraz wymyśliłeś sobie "krucjatę" skierowaną przeciwko mnie... co jasno dowodzi, z czym Ty masz problem.

Twoje "moderowanie" na innych forach, nic tu nie znaczy... ale pamiętam Też Twoje propozycje, kierowane do Admina, będące przejawem Twoich chęci, przejęcia także tego forum, aby mieć na nie wpływ... i nie chodziło zapewne tylko o "moderowanie"... czyli pilnowanie wartości merytorycznych... ale zwyczajne "eksterminowanie" niewygodnych "userów", z którymi nie możesz sobie poradzić w merytorycznej dyskusji...

Już widzę te fora, które "moderujesz"... przez blokowanie, lub trwałe usuwanie tych, którzy ośmielają się podważać Twój "autorytet"... bo o tym świadczą Twoje ciągoty.

Regularnie, powtarzasz te swoje bezpodstawne "zaklęcia"... oskarżając mnie o "chamstwo"... tak samo jak kiedyś o "trollowanie"... z czego jak obaj wiemy, wycofałeś się w prywatnej korespondencji, kierowanej do mnie. A jak też obaj wiemy... to sam wykazałeś się chamstwem, na bardzo niskim poziomie, właśnie w prywatnym mailu...

Nie będę się rozpisywał... bo nie ma o czym... ale do tego co robisz, pasuje jak ulał jedno słowo... żenada.

A kluczem do zrozumienia Twojego zachowania, są 3 litery, które dopisałem zaraz za tytułem wątku... które wyjaśniają, co tak naprawdę Cię boli...

Życzę zdrowia, któremu jednak czasem trzeba pomóc.
Więc lecz się... oby skutecznie.
Bo ja, w przeciwieństwie do Ciebie, to życzę Ci dobrze...

Warmet 200 Ceramik+Platinum Bio 1 v2-16kW alias Pellets 100-16kW. Zawór 4D z siłownikiem Afriso ARM 343, zarządzany sterownikiem Tech ST-431N pogodowo. Dom nieocieplony 185 m2 (same grzejniki bez termostatów)+35 m2 piwnicy, ogrzewanej rurami zasilającymi poszczególne piony+bojler 140 litrów, z zamontowanym na wyjściu zaworem termostatycznym 3D obniżającym temp. wody użytkowej.

#3 2017-11-01 15:32:22

marecki
Często się udziela

Twoje tłumaczenie ma tu najmniejszą wartość. To raz a dwa wątek założony jest przeze mnie w imieniu innych. Ale w jednym masz rację, jako mod wyje....ł bym Cię z forum za Twoje chamstwo, lub przynajmniej odpoczął byś sobie od niego, dla dobra ogółu. Uważasz, że mając jakąś tam wiedzę możesz traktować ludzi jak śmieci, lać na prawie wszystkim mówiąc im, że to deszczyk? Pytam jakim trzeba być ignorantem żeby tego nie widzieć?

Jak wcześnie nie usuną mi konta to postaram się dokończyć temat.

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#4 2017-11-01 15:41:56

Andrzej47op
nowy na forum

marecki napisał:

Chamstwo tego człowieka  osiąga apogeum, pacjent albo jest chory albo go to kręci. Paradoksalnie człowiek ten ma jakąś wiedzę, ale chamski, i ignorancki w stosunku do innych

Nic dodać, nic ująć...

Super mini bio z popielnikiem big_smile

#5 2017-11-01 16:15:03

darecki
nowy na forum

Andrzej47op napisał:

Nic dodać, nic ująć...

Właśnie odezwał się największy prostak i cham tego forum... którego jedno konto było całkowicie wykasowane, a dwa inne zablokowane... właśnie z powodu chamstwa, którego jednak kolega marecki  nie zauważał nigdy...

Warmet 200 Ceramik+Platinum Bio 1 v2-16kW alias Pellets 100-16kW. Zawór 4D z siłownikiem Afriso ARM 343, zarządzany sterownikiem Tech ST-431N pogodowo. Dom nieocieplony 185 m2 (same grzejniki bez termostatów)+35 m2 piwnicy, ogrzewanej rurami zasilającymi poszczególne piony+bojler 140 litrów, z zamontowanym na wyjściu zaworem termostatycznym 3D obniżającym temp. wody użytkowej.

#6 2017-11-01 22:38:37

besix
Często się udziela

Właśnie przekonałem się w 100% że mamy do czynienia z bardzo chorym psychicznie i zakompleksionym małym człowieczkiem czyli dareckim, więc będę jednym z pierwszych, który się podpisze pod tą petycją
a jak ktoś chce się przekonać dlaczego tak myślę odsyłam do przeczytania tego wątku

http://www.forum.pellets.com.pl/viewtopic.php?id=1474

Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

#7 2017-11-01 23:52:42

darecki
nowy na forum

A teraz z kolei, odezwał się besix...czyli najlepszy kolega... największego prostaka i chama tego forum... a jak ogólnie znane przysłowie mówi... "kto z kim przystaje, takim się staje"... więc nie jest dziwne, że besix zmienił diametralne swoje poglądy i nawet styl pisania, aby dopasować się do swojego ulubieńca big_smile
Szkoda, że także poziomem chce mu na siłę dorównywać, choć jest to stałe "równanie" w dół...

P.S.
Jak widać... koledzy stale się wspierają big_smile

#8 2017-11-02 06:57:37

Andrzej47op
nowy na forum

Darecki...
Od dawna przypisujesz mi jakieś dziwne imiona i powtarzałeś to w kilku wątkach kilkanaście razy. Nie pozwoliłem się sprowokować, ponieważ uważałem, że masz jakąś obsesję. Później używając kilkanaście razy słowo " mierniczek"  kolejny raz próbowałeś mnie zdenerwować, ale  się nie powiodł twój misterny plan  , a w efekcie było już nazywanie mnie " żałosnym testerem" Te słowa również pisałeś kilkakrotnie lub kilkanaście ( kolejna obsesja)  i tu już twoja psychika nie wytrzymala i idąc dalej  swoim planem zacząłeś o mnie pisać do besix-a " twój ulubieniec. To był kolejny misterny plan , który został przeze mnie zignorowany, ale powiem ci, że to zaczęło podjeżdżac mi" gejostwem "  twoje życie, twoje zabawki, ale proszę mnie w takie gierki nie wplątywać. Musisz jednak sam przyznać, że kilka wizyt u psychologa by Ci się jednak przydało, bo jak widać forum wyprowadziło twoje życie na złe  tory i masz problemy z przystosowaniem się  do otoczenia.

Ostatnio edytowany przez Andrzej47op (2017-11-02 06:58:54)

#9 2017-11-02 07:55:31

besix
Często się udziela

W tym temacie darecki lepiej się nie wypowiadaj , bo się niepotrzebnie zdenerwujesz i znów Pani przyniesie, te gorzkie tabletki.
A tak poza tym to niech cię w ogóle nie zastanawia dlaczego, kolega marecki wpadł na taki pomysł i dlaczego to dotyczy właśnie ciebie, bo przecież on nie wie jaki ty jesteś mądry i doskonale sobie radzisz w każdej dziedzinie

Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

#10 2017-11-02 08:36:12

marecki
Często się udziela

Takich osób, które napisały Ci wprost, że jesteś chamem i wpierd....sz się z kopytami w prawie każdy wątek w tzw. "swoim" stylu (czyli, że absolutnie masz rację a reszta to głąby), jest więcej. Mam to znaleźć i zacytować? Trwa to już ponad rok, próbowałem najprzeróżniejszy sposób. Pewnie i ten nie przyniesie skutku ale próbować warto.

Próbujesz również zarzucić mi nie obiektywizm jako np. moderator na innych forach. Nic bardziej mylnego, a na dowód napiszę, że zawsze lubię poczytać mądrzejszych, a raczej do nich należysz. A że czynisz to od ponad roku w taki a nie inny sposób to cóż....

#11 2017-11-02 08:47:05

darecki
nowy na forum

Andrzej47op napisał:

Darecki...
Od dawna przypisujesz mi jakieś dziwne imiona i powtarzałeś to w kilku wątkach kilkanaście razy. Nie pozwoliłem się sprowokować...

Ja nie muszę Cię prowokować, żeby można było rozpoznać, że jesteś tym samym typem, który popełnia te same błędy big_smile

Dam Ci jeden tylko przykład błędu... po którym łatwo można rozpoznać z kim ma się do czynienia... i jaki jest jego poziom intelektualny.

Andrzej47op napisał:

Wiedziałem, że będzie eleborat...

A co ma w temacie do powiedzenia Twoje wcześniejsze wcielenie?

Michal 1243 napisał:

Kolejny eleborat i można się zwymiotować...

Szkoda więc, że Twoje pierwsze konto... Keros zostało całkowicie usunięte, żeby można było przytoczyć do tego zestawienia wink... natomiast Twoje trzecie konto "Sternik90"... mimom że figuruje na liście dodających posty... to samych postów już nie ma... big_smile

Taki to z kolei "czeski" błąd Admina...

A jak wiemy... Twoim prawdziwym imieniem jest Paweł... o którym słyszałem już dawno, od jednego z forumowych kolegów, który miał z Tobą bezpośredni kontakt.
A po spotkaniu napisał mi w prywatnej wiadomości... że... "wpuszczenie Ciebie do swojego domu, było jednym z największych błędów w jego życiu..." ... a nie ma powodów, abym mu nie wierzył, gdyż z samych postów widać, jak prymitywnym jesteś typem...

Więc podsumujmy big_smile

Naprawdę masz na imię Paweł... ale pierwszym Twoim nickiem był... Keros
Następnym był przywołany w cytacie... Michal 1243
A trzecim z kolei... Sternik90
Teraz natomiast udajesz Andrzeja big_smile... choć można by napisać, że udajesz także "greka" big_smile

A jak byś się nie nazwał... to nie zmienia to faktu, że poziom reprezentujesz stale tak samo niski.

A oto próbka Twojej "porażającej" niewiedzy, która zawsze wychodzi na wierzch...

doradca kostrzewa napisał:

Michal 1243 napisał:

Słuchajcie... Mam pyt.  Wykres temp kotła. Jak odczytujecie w których godzinach np CWU była podgrzewana?  I z tego co wyczytałem, to wykres jest z ostatnich 24 godzin. U mnie jakieś cyferki zmieniają się w lewym górnym rogu, ale zmieniaja się jakoś dziwnie.  Jest 38 klikam dwa razy w tył wykresu i wskakuje 37, kolejne trzy klik i ponownie 38. Kolejne i kolejne i powoli ta cyfra się zmniejsza...
O odpowiedź proszę np.  Fotlot, albo mareckiego smile

Opis wykresu pracy palnika i mocy kotła poniżej

http://forum.pellets.com.pl/pic/20161019-094555.jpg

Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

Dowiedziałeś się o tym dopiero od Doradcy... 19 października 2016 roku... a przecież wcześniej "udzielałeś" się tu, od prawie 10 miesięcy jako  Keros... pisząc przy tym wiele głupot... więc widać po tym wyraźnie jak wolno się uczysz...

#12 2017-11-02 08:59:44

darecki
nowy na forum

marecki napisał:

... na dowód napiszę, że zawsze lubię poczytać mądrzejszych, a raczej do nich należysz. A że czynisz to od ponad roku w taki a nie inny sposób to cóż....

Dziękuję marecki za komplement wink... który można także potraktować, jako "rewanż" za to, że ja wielokrotnie tu powtarzałem, że jesteś jednym z najbardziej doświadczonych użytkowników tego forum... a że w polemice sobie nie radziłeś...  a teraz chciałbyś się mnie pozbyć z tego forum... "w taki a nie inny sposób to cóż...." i to także w ramach "rewanżu"... ale tym razem, za swoje porażki...

Ostatnio edytowany przez darecki (2017-11-02 09:00:42)

#13 2017-11-02 09:17:40

marecki
Często się udziela

No i właśnie dałeś doskonały przykład swojego chamstwa. Prowokujesz więc spotykasz się z odzewem. W taki czy inny sposób ale jednak. Także różnymi środkami ale postaram się w imieniu również innych usunąć Cię z forum.

#14 2017-11-02 12:59:29

darecki
nowy na forum

marecki napisał:

... postaram się w imieniu również innych...

Czy Ty przypadkiem, nie za bardzo się "wciągnąłeś ", w oglądanie "Gry o tron" big_smile... że stale, tych tajemniczych "innych"przywołujesz...
Szkoda tylko, że stoisz po ich stronie... bo to nie byli pozytywni bohaterowie tej opowieści wink

#15 2017-11-02 13:16:50

marecki
Często się udziela

Obiektywnie patrząc, o czym już pisałem, gdybyś nie był takim chamem, tych sytuacji by nie było, prowokacji itp. Co może zaprzeczysz, że wiele wątków umarło dawno temu w ten sam sposób jak kilka dzisiejszych za moment umrze? Zaprzeczysz, że wiele osób pisało ci żebyś wypiepszał? Grupka się zbiera, spokojna Twoja rozczochrana big_smile

p.s. Do ogarnięcia jest sterownik do 4D i podłączenie estymy do kompa. No bracie z Twoim udziałem skończy się to jak?

#16 2017-11-02 15:43:45

darecki
nowy na forum

marecki napisał:

...

p.s. Do ogarnięcia jest sterownik do 4D i podłączenie estymy do kompa. No bracie z Twoim udziałem skończy się to jak?

Marecki... nie bardzo mnie to interesuje, jak sobie z tym poradzisz wink

#17 2017-11-02 17:04:29

marecki
Często się udziela

To jest właśnie problem anonimowości w necie. Pozornie oczywiście Dareczku, pozornie.

#18 2017-11-02 21:08:27

Andrzej47op
nowy na forum

Marecki... działasz coś w tym swoim temacie?

#19 2017-11-02 21:39:16

marecki
Często się udziela

Spokojnie powoli, dostałem już od kilku osób maile. Bede miał troche czasu to trzeba zebrać jakiś materiał dowodowy. Z gębą na pączki kostrzewie pisma wszak nie wyślę.

#20 2017-11-02 21:46:16

Andrzej47op
nowy na forum

marecki napisał:

materiał dowodowy..

Wysłać pismo, a na materiał dowodowy zaprosić admina na lekturę.

#21 2017-11-02 21:59:21

marecki
Często się udziela

Przeczytaj na wiki czym jest petycja. Petycji nie można traktować jak zabawki w piaskownicy.

Ostatnio edytowany przez marecki (2017-11-02 22:07:18)

#22 2017-11-02 22:12:01

Andrzej47op
nowy na forum

To ta petycja ma  " moc prawna" czy już nie..., bo przed edycją napisałeś, że ma moc prawna i wysłałeś mnie do WIKI.,a już mocy prawnej nie ma... WIDZĘ, że tej petycji trzeba pomóc... I mam nadzieję, że pismo, które zanim wyślesz będzie tu udostępnione  dla osób, które " podpisało" się pod petycją.

Ostatnio edytowany przez Andrzej47op (2017-11-02 22:18:36)

#23 2017-11-02 22:28:36

marecki
Często się udziela

Wycofałem się z mocy prawnej bo nie wiem czy do firmy prywatnej to ma zastosowania. Poza tym więcej cierpliwości, gdzie ci się tak spieszy?

#24 2017-11-02 22:57:02

Andrzej47op
nowy na forum

Więc  zanim zaczniesz odsyłać kogoś do WIKI, to sam zoriętuj się w temacie.
Jeżeli twój temat umrze śmiercią naturalną, to ja go doprowadze do finału... I to bez petycji...

#25 2017-11-02 23:29:40

darecki
nowy na forum

Andrzej47op napisał:

...
Jeżeli twój temat umrze śmiercią naturalną, to ja go doprowadze do finału... I to bez petycji...

Dla Admina, nie była potrzebna żadna "petycja"... żeby doprowadzić do finału, usunięcia z forum 3 Twoich nicków...

Jak na razie, to masz wprawę w "doprowadzaniu" do usunięcia, tylko i wyłącznie... własnych nicków big_smile

• Index
  •  » Inne
  •  » Petycja o wywalenie dareckiego z forum

Stopka forum