Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Inne
  •  » Brak MODERATORA na forum, gdzie jest MODERATOR ?

#51 2017-09-20 07:16:50

marecki
Często się udziela
Od: Siedlce

Re: Brak MODERATORA na forum, gdzie jest MODERATOR ?

Swoją drogą zajrzałem po jakiejś dłuższej chwili na forum i....

....i nic się nie zmieniło. Darecki "rzondzi" i rozstawia po kontach nadal wszystko i wszystkich, przy okazji tryskając wiedzą lepiej od samych producentów. Powiedziałbym delikatnie ironiczno-chamski, z naciskiem na chamski styl bycia pozostał. No cóż, Darecki mam nadzieję, rozumiesz, że paradoksalnie doprowadziłeś forum na dno? smile

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#52 2017-09-20 07:24:10

Andrzej47op
Udziela się

Ten człowiek nie rozumie o co chyba chodzi... Swoją drogą, to ciekawe czy w życiu osobistym i zawodowym zawsze pakował się z buciorami tam gdzie go nie chcieli.
Ze wsi wyszedł, ale wieś nigdy z niego nie wyjdzie.

Ostatnio edytowany przez Andrzej47op (2017-09-20 07:24:31)

#53 2017-09-20 08:06:12

marecki
Często się udziela

Kiedyś coś tu się pisało, było stado udzielających się userów. Ktoś tam pisał lepiej, drugi gorzej, jakaś wymiana zdań, jakaś atmosfera. Przecież forum istnieje naprawdę długo.

Wpada darecki i ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#54 2017-09-20 08:24:47

besix
Często się udziela

Panowie ja wychodzę z założenia, że na każdym forum jest jakiś darecki smile Tylko czy to ma nam przeszkadzać w zdrowej wymianie poglądów i spostrzeżeń z użytkowania palników ?
Na mnie ten gostek wrażenia nie robi i jak chcę coś komuś przekazać to piszę i co najwyżej taki darecki mi trochę poprzeszkadza, ale cel osiągnę. Więc bez nerwów koledzy smile

Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

#55 2017-09-20 09:14:58

marecki
Często się udziela

Poczekamy zobaczymy co powiesz za pół, rok czasu. Większość starej gwardii już dawno się stąd wyniosła.

Z dareckim to jest taki paradoks, uczciwie i z całą odpowiedzialnością piszę: faktycznie te potyczki słowne wniosły sporo ale... no właśnie z czasem ten pacjent poczuł się panem i władcą tego forum więc inne rozwiązania go nie interesują. Rację ma tylko on w absolutnie każdym temacie. A jak to spróbujesz zanegować to będą litanie i równanie z ziemią. Dlatego napisałem jako "pacjent" bo to jest choroba.

https://youtu.be/jmMm2GEFx2w?t=27

-----------------------------------

Sprytny moderator wyciął by do kosza co nie potrzebne i faktycznie zostawiając istotne informacje forum nabrało by wartości. I z czasem by się uspokoiło, znam doskonale ten proceder z innych for smile

Ostatnio edytowany przez marecki (2017-09-20 09:15:39)

#56 2017-09-20 11:05:49

besix
Często się udziela

Ale co wnosi ta racja dareckiego jeżeli nasza jest mojsza? i wiemy że jego mojsza jest be !?

Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

#57 2017-09-20 14:03:08

Andrzej47op
Udziela się

Brak moderatora doprowadził, do  takiej sytuacji, że jeden z użytkowników myśli, że się nim stał. Mam nadzieję, że ktoś od Kostrzewy zareaguje na to w jaki sposób darecki " poniewiera"  ludźmi i zrobi z nim pa pa.

#58 2017-09-20 16:42:35

besix
Często się udziela

darecki i ktoś ? chyba jakiś błąd w pisowni , bo darecki to raczej nikt smile i tak mi to pasuje

#59 2017-09-20 19:18:57

Andrzej47op
Udziela się

Dziwię się firmie Kostrzewa, że  w ogóle prowadzi takie forum, które defakto ma tak naprawdę  wszystko w dupie.  (forum dla jaj) Są niby moderatorzy, którzy powinni coś tu robić, a tak naprawdę nie robią nic.  Jak dla mnie, to śmiech na sali. Mam pytanie do osób, którzy zarządzają tym forum, a mianowicie:  Kto Was wyznaczył do pilnowania forum...?  Dlaczego pozwalacie, by jeden przemądrzaly darecki niszczył to forum.?

Brak odpowiedzi z. WASZEJ strony będzie jednoznaczny... Wy sami sobie strzelacie w kolano.

#60 2017-09-20 22:38:27

marecki
Często się udziela

Mój cel jest inny, nie obraźcie się, przepraszam najmocniej Was z góry ale... "besix" i Andrzej tego nie rozumiecie smile

#61 2017-09-21 00:35:02

darecki
Często się udziela
Od: Warmia

marecki napisał:

... Większość starej gwardii już dawno się stąd wyniosła.
...

Marecki... naturalna kolej rzeczy wink

O ile mnie pamięć nie myli, a raczej nie... to mniej więcej w podobnym czasie, jak Ty zacząłeś się udzielać... ta naprawdę "stara gwardia" (która sporo tu wniosła)  także się z tego forum wyniosła.
Czyżby zbieg okoliczności? big_smile

Warmet 200 Ceramik+Platinum Bio 1 v2-16kW alias Pellets 100-16kW. Zawór 4D z siłownikiem Afriso ARM 343, zarządzany sterownikiem Tech ST-431N pogodowo. Dom nieocieplony 185 m2 (same grzejniki bez termostatów)+35 m2 piwnicy, ogrzewanej rurami zasilającymi poszczególne piony+bojler 140 litrów, z zamontowanym na wyjściu zaworem termostatycznym 3D obniżającym temp. wody użytkowej.

#62 2017-09-21 06:29:26

Andrzej47op
Udziela się

marecki napisał:

Mój cel jest inny

Tzn?

#63 2017-09-21 09:23:36

marecki
Często się udziela

darecki napisał:

marecki napisał:

...

O ile mnie pamięć nie myli, a raczej nie... to mniej więcej w podobnym czasie, jak Ty zacząłeś się udzielać... ta naprawdę "stara gwardia" (która sporo tu wniosła)  także się z tego forum wyniosła.

Czasami taka jest kolej rzeczy. Wiele wiele osób pojawia się na forum, chce się czegoś dowiedzieć, porozmawiać o problemach z kotłem (głównie własnych), po czym znika bo wszystko już wie i nie ma potrzeby dalszego pisania. To tak w wielkim skrócie.

Natomiast z tobą jest taki problem, że zacząłeś się w chamski sposób udzielać, wytykać ludziom błędy, z zamierzonym ironicznym stylem "bycia" na forum. Wchodziłeś b.często do każdego wątku z butami robiąc za każdym prawie razem w/w procedurę.  Jest też paradoks ale o niem już pisałem.

Wiele wiele osób wprost, łącznie ze mną, wytykało ci ten w/w proceder, ale ty tego po prostu nie trybisz, nie rozumiesz, nie czaisz. Twoje szare komórki nie są w stanie poprawnie zinterpretować, że dzieje się źle. Niektórych doprowadziłeś do białej gorączki, niektórzy się z tego śmiali, a niektórzy sobie poszli, ot tak.

----------------------

p.s. Znajdź mi miejsce na forum, że ktoś mi zwrócił uwagę, to kulturalnie przeproszę i obiecam poprawę.

kurw.... po co ja t w ogóle piszę sad

Ostatnio edytowany przez marecki (2017-09-21 09:25:52)

#64 2017-09-21 10:02:46

besix
Często się udziela

marecki dobrze, że piszesz takie uwagi , bo jak darecki nie zatrybi , to chociaż inni będą na niego wyczuleni.
Każdy ma prawo do wypowiedzi  i do swojego zdania, a z twoim w tym przypadku się zgadzam i popieram takie działanie

#65 2017-09-21 20:26:48

Andrzej47op
Udziela się

marecki napisał:

darecki napisał:

marecki napisał:

...

Czasami taka jest kolej rzeczy. Wiele wiele osób pojawia się na forum, chce się czegoś dowiedzieć, porozmawiać o problemach z kotłem (głównie własnych), po czym znika bo wszystko już wie i nie ma potrzeby dalszego pisania. To tak w wielkim skrócie.

Natomiast z tobą jest taki problem, że zacząłeś się w chamski sposób udzielać, wytykać ludziom błędy, z zamierzonym ironicznym stylem "bycia" na forum. Wchodziłeś b.często do każdego wątku z butami robiąc za każdym prawie razem w/w procedurę.  Jest też paradoks ale o niem już pisałem.

Wiele wiele osób wprost, łącznie ze mną, wytykało ci ten w/w proceder, ale ty tego po prostu nie trybisz, nie rozumiesz, nie czaisz. Twoje szare komórki nie są w stanie poprawnie zinterpretować, że dzieje się źle. Niektórych doprowadziłeś do białej gorączki, niektórzy się z tego śmiali, a niektórzy sobie poszli, ot tak.

----------------------

p.s. Znajdź mi miejsce na forum, że ktoś mi zwrócił uwagę, to kulturalnie przeproszę i obiecam poprawę.

kurw.... po co ja t w ogóle piszę sad

Jak to po co... Zobacz ile gość ma cytowania  smile

#66 2017-09-22 01:15:09

darecki
Często się udziela
Od: Warmia

marecki napisał:

darecki napisał:

Czasami taka jest kolej rzeczy...

Widzisz marecki, jak Ty potrafisz się ze mną zgadzać big_smile
I nawet nie musisz pytać o zgodę ...

Ostatnio edytowany przez darecki (2017-09-22 01:17:26)

Warmet 200 Ceramik+Platinum Bio 1 v2-16kW alias Pellets 100-16kW. Zawór 4D z siłownikiem Afriso ARM 343, zarządzany sterownikiem Tech ST-431N pogodowo. Dom nieocieplony 185 m2 (same grzejniki bez termostatów)+35 m2 piwnicy, ogrzewanej rurami zasilającymi poszczególne piony+bojler 140 litrów, z zamontowanym na wyjściu zaworem termostatycznym 3D obniżającym temp. wody użytkowej.

#67 2017-09-22 08:43:44

marecki
Często się udziela

My się po prostu lubimy jak najlepsi przyjaciele, a tych dwóch się czepiło Ciebie jak rzep psiego ogona.

Dobra na razie starczy, jak będzie potrzeba pośle więcej yobów.

#68 2017-09-22 09:42:41

besix
Często się udziela

Ja kolego marecki , oprócz tego, że nie lubię dareckiego za jego chamstwo i brak wiedzy, to staram się być obiektywny i jak masz rację to ją przyznaję , pokaż mi jeden wątek gdzie darecki nie zaprotestował , no może w jednym o strażaku i jego żonie smile

#69 2017-09-25 09:18:41

marecki
Często się udziela

Spadam stąd, szkoda czasu smile

#70 2017-09-25 09:50:21

Andrzej47op
Udziela się

..., nie zapomnij zabrać ze sobą Pana smile

#71 2017-09-25 13:12:29

marecki
Często się udziela

Proście to Wy pana teraz o pomoc.

#72 2017-09-29 11:12:14

marecki
Często się udziela

Piszę do admina, piszę do doradcy, piszę na maila "it@kostrzewa.com.pl" i co?

Ma ktoś namiary do kogo pisać żeby wyjebać konto z tego forum? Czy może trzeba posłużyć się kilkoma słowami powszechnie uznanych za niecenzuralne, dla lepszego skutku?

#73 2017-09-29 21:26:17

Andrzej47op
Udziela się

marecki napisał:

Ma ktoś namiary

Kilka ciepłych słów na forum, a później dzwonisz do pseudo moderatora.
A tak w ogóle...

To gdzie Ty się wybierasz?

Źle Ci tu?

#74 2017-09-29 23:01:55

marecki
Często się udziela

Źle? Szkoda czasu i klawiatury po prostu. Ale faktycznie jesteś tu za krótko i nie rozumiesz...

• Index
  •  » Inne
  •  » Brak MODERATORA na forum, gdzie jest MODERATOR ?

Stopka forum