Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Inne
  •  » Dlaczego znikają niewygodne posty z tego forum?

#1 2016-10-07 09:48:46

marecki
Często się udziela
Od: Siedlce

Dlaczego znikają niewygodne posty z tego forum?

Pytanie do admina i/lub doaradcy:

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#2 2016-10-07 10:03:55

PiotrekB
Gość

Re: Dlaczego znikają niewygodne posty z tego forum?

Zaczyna się.

Ppoz zniknął cały

#3 2016-10-07 10:44:37

marecki
Często się udziela

Rozumiem, że jeden z kolegów nadużył przekleństw ale można było jego wpisy wywalić a to co wartościowe zostawić. Chyba, że chodziło o możliwy pożar w kotłowni w przypadku MiniBio. Albo maczał w tym palce forumowy trol. Huk wie, akurat tego wątka kopii nie mam, robie ją co kila tygodni.

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#4 2016-10-07 12:42:38

darecki
Często się udziela
Od: Warmia

marecki napisał:

... Albo maczał w tym palce forumowy trol. Huk wie....

Trafna diagnoza... "forumowy trol" do tego doprowadził... żenującym poziomem wypowiedzi... czym zasłużył na skasowania konta, a co za tym idzie i wątku, który zakładał.
Normalne zjawisko....

P.S.
Ale wątku trochę szkoda... bo były tam też pożyteczne informacje...

Warmet 200 Ceramik+Platinum Bio 1 v2-16kW alias Pellets 100-16kW. Zawór 4D z siłownikiem Afriso ARM 343, zarządzany sterownikiem Tech ST-431N pogodowo. Dom nieocieplony 185 m2 (same grzejniki bez termostatów)+35 m2 piwnicy, ogrzewanej rurami zasilającymi poszczególne piony+bojler 140 litrów, z zamontowanym na wyjściu zaworem termostatycznym 3D obniżającym temp. wody użytkowej.

#5 2016-10-07 12:59:51

marecki
Często się udziela

darecki napisał:

marecki napisał:

... Albo maczał w tym palce forumowy trol. Huk wie....

Trafna diagnoza... "forumowy trol" do tego doprowadził... żenującym poziomem wypowiedzi... czym zasłużył na skasowania konta, a co za tym idzie i wątku, który zakładał.
Normalne zjawisko....

P.S.
Ale wątku trochę szkoda... bo były tam też pożyteczne informacje...

Nie mam pytań. Pomijając wartościowe informacje, szkoda klawiatury na dalsze spory, i tak zrobisz wszystko żeby dopiąć swojego, być tym NAJ i na początku. Nie napiszę tego publicznie bo i moje konto poleci ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką masz opinię poza tym forum w prywatnym gronie. Spróbuj wyobrazić sobie sytuację, że po tylu zamieszaniach jakie zrobiłeś, spotkasz się w gronie forumowiczów na kawie czy przy bezalkoholowym browarze w pubie lub na ognisku. Podpowiem ci, nie spotkasz się.

#6 2016-10-07 13:33:28

doradca kostrzewa
Często się udziela
Od: Giżycko
Serwis

marecki napisał:

Pytanie do admina i/lub doaradcy:

Na życzenie jednego z użytkowników forum zostały usunięte jego wątki oraz posty.

Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

#7 2016-10-08 01:18:49

darecki
Często się udziela

doradca kostrzewa napisał:

Na życzenie jednego z użytkowników forum zostały usunięte jego wątki oraz posty.

Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

Ot i cała tajemnica...
Teorie spiskowe okazały się chybione, gdyż użytkownik osobiście wyraził takie "życzenie".

Więc widzisz marecki... jak nie wyrazisz takiego życzenia, to konto samo nie "poleci".
Więc daruj sobie te teorie spiskowe i aluzje.
Nie jestem zainteresowany dyskusjami "przy bezalkoholowym browarze" o kotłach i palnikach... fuj... co za świństwo tam pijecie... big_smile

Warmet 200 Ceramik+Platinum Bio 1 v2-16kW alias Pellets 100-16kW. Zawór 4D z siłownikiem Afriso ARM 343, zarządzany sterownikiem Tech ST-431N pogodowo. Dom nieocieplony 185 m2 (same grzejniki bez termostatów)+35 m2 piwnicy, ogrzewanej rurami zasilającymi poszczególne piony+bojler 140 litrów, z zamontowanym na wyjściu zaworem termostatycznym 3D obniżającym temp. wody użytkowej.

#8 2016-10-08 11:51:03

marecki
Często się udziela

Wykasowanie postów i wiadomości dało jeszcze bardziej idiotyczny efekt jak ich zostawienie. Wystarczyło wykasować bluzgi i usera zablokować. W paru wątkach jest monolog jaśnie nam "mądrego" dareckiego. Kretynizm do kwadratu smile Darecki serio, pomijam merytorykę (brzydkie słowo wiem) bo jak każdy inny chcesz się wypowiedzieć ale od momentu pojawienia się ciebie na forum jest coraz więcej zamieszań i cyrków. Wiele wątków i rozmów się zakończyło, niektórzy po prostu zrezygnowali, bo wpadasz Ty i jest pozamiatane.

Na serio rozważam przenieść się w bardziej cywilizowane miejsce (murator info ogrzewanie itd.). A te forum potraktuję jako ściśle o tematyce kotła kostrzewy czy palnika i wymiany własnych doświadczeń.

#9 2016-10-08 12:27:19

darecki
Często się udziela

Z tego co można było wywnioskować z Twoich wcześniejszych "wyznań" wink to "udzielałeś" się już na innych forach , w tym muratora... i "przeniosłeś" się właśnie tu... więc co... powrót "syna marnotrawnego"? big_smile

Ja dla odmiany, NIC do Ciebie "nie mam", a wręcz przeciwnie... doceniam Twój wkład, choć także dostrzegam czasem, bzdury w Twoich wypowiedziach i nie tylko... co jest powodem tegoż "zamieszania" big_smile które jest czasem jedna bardzo owocne...

marecki napisał:

... pomijam merytorykę (brzydkie słowo wiem)...

Jedna tylko uwaga... odnośnie "brzydkiego słowa"...źle, że ją pomijasz i dlatego kiepsko z nią u Ciebie... za szybko "wymiękasz" w obliczu braku argumentów, nie potrafiąc odeprzeć kolejnych kontrargumentów, czego wielokrotnie doświadczyliśmy...
A wtedy to już koniec dyskusji, foch i "obraza majestatu"... a na dokładkę ewentualnie bajdurzenie o "trolach", które przeszkadzają Ci tutaj w "twórczej pracy"...

Uspokoiłeś mnie jednak ostatnim zdaniem wink jeszcze może będzie okazja się "pospierać"... oby twórczo.

Ostatnio edytowany przez darecki (2016-10-08 12:41:07)

#10 2016-10-08 15:14:53

marecki
Często się udziela

Wykreowałeś swój wizerunek, ludzie to widzą i już ci o tym mówili. Atakujesz a ja wymiękam? Masz naprawdę coś nierówno pod sufitem, albo o ci to po prostu sprawia przyjemność smile

Chiciałem zapytać w wątku 300 o sprzęgło ale rezygnuję na tym forum. Powiedzieć ci dlaczego? Bo nie mam zielonego pojęcia jak działa i sądzę to zauważysz więc dyskusja pójdzie w stronę... no wiadomo.

tak czy inaczej pozdrawiam i, jak to mówisz, wymiękam więc miłego dnia

#11 2016-10-08 15:51:30

darecki
Często się udziela

To że nie wiesz jak działa sprzęgło, to było widać już po tym, jak napisałeś to...

marecki napisał:

... W sprzęgle nie widzę regulacji jak w zaworze 4D...

A ja nie atakuję... tylko zwyczajnie odpieram np. Twoje argumenty... na tym polega polemika, czyli taka forma dyskusji w której strony mają odmienne poglądy, co nie znaczy, że muszą się obrażać...
A "wymiękasz", napisałem w takiej formie, gdyż to była tylko "przenośnia", choć trafna...

#12 2016-10-09 20:35:59

marecki
Często się udziela

Ja o tym wiem, że w zasadzie każda z tobą rozmowa to atak doskonale zaplanowany jak napisałeś i to się nigdy nie skończy. Taka jest rola trola internetowego. Pytam więc czy mam podjąć bardziej radykalne kroki? Mnie z równowagi nie wyprowadzisz jak kerosa, nie.

#13 2016-10-10 18:06:26

darecki
Często się udziela

Nie było moim celem wyprowadzanie nikogo z równowagi, więc jeśli kogoś przypadkiem z niej wyprowadziłem... to tylko dlatego że sam był niezrównoważony...

P.S.
Daruj sobie inne komplementy...
Samo "doskonale" już brzmi jak pochwała smile

• Index
  •  » Inne
  •  » Dlaczego znikają niewygodne posty z tego forum?

Stopka forum