Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-04-24 10:52:20

MACIEJ
Udziela się
Zarejestrowany: 2016-01-01
Posty: 58

sterowanie oraz ustawienia cieplej wody urzytkowej

witam. powoli konczy sie sezon grzewczy i pora ustawic piec na grzanie cieplej wody.
na krotce opisze jak i co podlaczone wink
piec mialowy z zainstalowanym palnikiem platinum bio1 24kw za piecem pompa obiegowa podlaczona do bufora kombinowanego galmet Typ SG(K) z jedną wężownica  spiralna pojemnosc 300l /120l cwu do bufora podlaczony dodatkowo kominek z plaszczem wodnym.
sterownik palnika ma podlaczone dwa czujniki jeden na kotle odczytujacy temp wody w piecu oraz drugi w buforze w wyjsciu zbiornika z cwu.
jak ustawic palnik (sterownik) na razie mam ustawiony temp cwu konfortowa na 50 a ekonomiczna na 40 chociaz piec srednio co dwie godz plus minus zalacza sie zeby dogrzac wode. tak samo czujnik pokazuje ze woda ma 57a nie jak ustawiono 50???
dodam iz calosc jeszcze ogrzewa ogrzewanie podlogowe. w kazdym pomieszczeniu zainstalowany czujnik tem pomieszczenia oraz zawmor odcinajacy i zalaczajacy obwod.

Offline

 

#2 2016-04-25 12:32:58

doradca kostrzewa
Często się udziela
Od: Giżycko
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 1177
Serwis

Re: sterowanie oraz ustawienia cieplej wody urzytkowej

Ustaw tryb pracy auto w menu kocioł. W ogrzewaniu zrób obwód co wyłączony. Palnik będzie grzał tylko cwu .Po jej nagrzaniu wygasi się i będzie czekał aż temp.wody spadnie.

Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson