Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-11-30 19:03:52

tomasz102
Zaczyna się udzielać
Zarejestrowany: 2013-08-18
Posty: 14

prawidłowe spalanie

witam i proszę o pomoc
Jestem posiadaczem pieca pfl 25  palę ekogroszkiem i jak zacząłem palić towarem z nowej dostawy zauważyłem coś niepokojącego. Piec chodzi zazwyczaj na 40% mocy i na palniku tworzy się mala górka trochę niedopalonego groszku. Dziwne jest to ze ona się tworzy nie równomiernie tylko na 1 stronę przeciwną od strony zapalraki. Towar zakupuje od tego samego dostawcy i jest on dobrej jakości. Dodam ze mam wyłączona sonde dmuchawa wyjściowa to 39 przy 40%. Jak jestem w domu to ją czasami rozgarniam i wtedy groszek bardzo dobrze się spala. Obawiam się tylko co będzie jak nie będzie mnie w domu przez 2 - 3 dni czy się nie wyłączy. Wcześniej  na tych samych ustawieniach paliłem groszkiem z zakupu w zeszłym roku i było ok. w lato  tylko grzałem wodę. Teraz od tygodnia piec pracuje ciagle.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dziękuje

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson