Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-03-08 17:56:28

Urticae
Nowy na forum
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 1

Pellets Plus 25 - wymiana retorty na Platinium bio

WITAM.
Z powodu notorycznych problemów z zapychającym się w kolanie pelletem, zastanawiam się, czy jest możliwe  zastosowanie w kotle Pellets Plus 25 palnika Platinium Bio. Dodam, że kocioł jest z 2005 roku, co dodatkowo budzi moje wątpliwości, czy taka operacja jest sensowna. pozdrawiam i proszę o opinie.

Offline

 

#2 2014-03-12 07:46:10

doradca kostrzewa
Często się udziela
Od: Giżycko
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 1177
Serwis

Re: Pellets Plus 25 - wymiana retorty na Platinium bio

Zamiast komory podającej montujemy palnik Platinum bio na specjalnej redukcji łączącej palnik z kotłem. Istniejący zbiornik zostanie przerobiony. Dołączone zostaną nogi do zbiornika i specjalny zsyp w , którym będzie zamontowana rura podająca pellet.Po wymianie palnika nie będzie już problemów ze zbijaniem nagaru powstającym na kolanie. Palnika za każdym razem przed i po rozpalaniu przechodzi tzw. czyszczenie palnika polegające na zrzuceniu pozostałości na palniku za pomocą przedmuchu powietrza. Do zamontowanego palnika istnieje możliwość podłączenia modułu GSM , który po przez smsy będzie informował Ciebie o temp. na kotle , pomieszczeniach, bądź ewentualnych alarmach. Istnieje możliwość wykorzystania istniejącej automatyki lub przejęcie wszystkiego przez sterownik od palnika Platinum Bio.

Pozdrawiam Doradca Kostrzewa

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson