Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-11-17 08:44:40

marecki
Często się udziela
Od: Siedlce

Jakość pellet Siedlce nomi

Ja tak tylko informacyjnie. Pellet z NOMI w Siedlcach pali się całkiem nieźle, chyba nawet tak samo jak eco barlinek. Z tym, że ten pierwszy już tylko u mnie w kominku z płaszczem wodnym. "To" z Siedlec po 24h blokuje palnik spiekiem wielkości dużej garści, oczywiście to piasek. Na wyświetlaczy błąd, palnik się wyłącza.  Dobrze, że wziąłem tylko parę worków na pierwszy odpał. No ale w kominku pali się jak benzyna ;-)

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

Stopka forum